Mobilní terminál Honeywell CT30 XP kombinuje elegantní design a použitelnost špičkového mobilního telefonu, aniž by byla ohrožena odolnost, ovladatelnost či obchodní funkce, na kterých jsou podniky závislé. V kombinaci s výkonným softwarem Operational Intelligence, sjednocenou komunikací Smart Talk a bezkontaktní platbou Smart Pay, je ideální platformou, na které mohou uživatelé v maloobchodě, zdravotnictví i doručování vytvářet efektivní řešení.

CT30 XP, postavený na platformě Mobility Edge, je navržen pro podniky, které investují do výkonných řešení, aby získaly konkurenční výhodu. Platforma Mobility Edge přináší odolný, stabilní a bezpečný základ, na kterém lze tato řešení stavět. Umožňuje delší produktivní životnost, vynikající zabezpečení, optimalizovaný výkon a zrychlené nasazení. V kombinaci s výkonným cloudovým řešením pro optimalizaci aktiv Operational Intelligence mohou IT lídři posílit provoz s konkurenční výhodou, vysokou produktivitou a nízkými celkovými náklady, to vše s uživatelskou zkušeností, která udrží pracovníky v přední linii produktivní a angažované.

Uživatelé ocení rovněž design mobilního terminálu, který do tenkého, lehkého a přesto odolného balení skrývá 5,5palcovou (14 cm) obrazovku s plným vysokým rozlišením (FHD). Jemné křivky splňují estetické požadavky zákazníků, maloobchodních i pohostinských prostředí na nejvyšší úrovni, přičemž se zařízení snadno drží a jen obtížně spadne. Tlačítko PTT a 8megapixelová přední kamera navíc umožňují efektivní a intuitivní komunikaci.

Prémiová sada funkcí zapadá do dlouhého životního cyklu CT30 XP tím, že zajišťuje výkon a produktivitu po celou dobu životnosti zařízení. Podpora Wi-Fi 6 zvyšuje spolehlivost připojení, dosah a propustnost v přeplněných podmínkách a poskytuje lepší zážitek z hlasové či video komunikace. Vysoce výkonné skenovací jádro FlexRange™ více než zdvojnásobuje standardní rozsah skenování, aniž by došlo ke snížení rychlosti nebo zvětšení velikosti zařízení, šetří drahocenné sekundy, které se sčítají v průběhu směny, a navíc snižuje únavu uživatele při úlohách náročných na skenování.

Mobilní terminál CT30 XP je rovněž k dispozici v krytech připravených k dezinfekci. Ty jsou navrženy tak, aby podporovaly časté čištění drsnými dezinfekčními prostředky, aniž by došlo k poškození, prasknutí nebo vyblednutí. Je možné je čistit 34 schválenými čisticími roztoky několikrát za hodinu.

Provozní teplota zařízení je -10 °C až 50 °C, odolnost vůči pádu až 1,5 m na beton a krytí IP67.

Kde využít Honeywell CT30 XP

Mobilní terminál Honeywell CT30 XP nalezne využití především v maloobchodě, zdravotnictví, dopravě a logistice, ale také ve službách.

Ke stažení

Produktový list
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.