Mobilní terminál Honeywell CT47 je postaven na nejnovější generaci platformy Mobility Edge™, tedy odolné, stabilní a bezpečné základně pro efektivní řešení s dlouhou životností. Poskytuje životní cyklus, zabezpečení a odolnost, které vyžadují seriózní podniky. Rovněž využívá nejnovější procesor a paměťovou technologii Qualcomm® QCM6490 pro vysoký výkon se zaručenou podporou prostřednictvím systému Android 15.

CT47 byl uveden na trh s nejnovější technologií 5G a Wi-Fi 6E, aby zůstal ve spojení ve vnitřním i venkovním prostředí. 5G nabízí nejvyšší šířku pásma a nejnižší latenci dostupnou pro přepravce a doručovací pracovníky a také v rámci skladu, aby zůstali vždy ve spojení. Ať už jsou pracovníci v soukromé síti 5G nebo CBRS nebo v prostředí Wi-Fi 6E, mohou pokračovat ve svých pracovních postupech se spolehlivou dobou provozu.

Zařízení je navrženo tak, aby vydrželo i to nejnáročnější prostředí, a pracovníci tak udržovali své operace a běžné pracovní postupy v chodu. Mohou se spolehnout na ultra odolný design a baterii s vyšší kapacitou (4775 mAh) a ve spojení s výkonnou analytikou platformy Operational Intelligence zůstanou online i během náročných směn. Honeywell CT47 je postavený na elegantním provedení a je optimálně navržen s ohledem na viditelnost obrazovky a odolnost.

Tento mobilní terminál je vybaven technologií bezpečného ověřování a uchovává veškerá firemní data a mobilní zařízení v bezpečí. Snímač otisků prstů je ideální pro ovládání jednou rukou a přináší snadný přístup k biometrické autentizaci. Pro přihlášení více uživatelů lze lokálně uložit více šablon. Pro rychlý a bezpečný přístup k zařízení se využívá rozpoznávání obličeje z předního fotoaparátu. Registrace je rychlá a uživatelská data jsou šifrována a uložena lokálně.

Honeywell CT47 má provozní teplotu -20 °C až 50 °C a krytí IP65/IP68.

Kde využít Honeywell CT47

Mobilní terminál Honeywell CT47 nalezne uplatnění ve výrobě, skladech a v přepravních, doručovacích a logistických centrech.

Ke stažení

Produktový list
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.