Stacionární snímače (obor užití: Výroba)

Stacionární snímače

Stacionární snímače jsou čtečky určené pro vysokorychlostní montážní linky a prostředí s velkým objemem snímání. Stacionární smímače obvykle slouží pro upevnění k výrobní lince, přičemž při snímání se nepohybuje snímač, ale čtený kód. Stacionární snímače zajišťují čtení rychle se pohybujících kódů v různých orientacích a z různých stran. Cílem stacionárních snímčů je automatizovat proces identifikace výrobků založených na čtení čárových kódů, analýze a profilování položek.

Využijte výhody a předností stacionárních snímačů pro zlepšení efektivity a provozu vaší firmy. Stacionární snímače najdou využití ve skladech, logistických centrech, obchodních domech, distribučních centrech, výrobních provozech apod.

Naše nabídka stacionárních snímačů je rozsáhlá a každá podkategorie i jednotlivý produkt mají konkrétně popsané svou specifikaci a parametry. Pokud byste si nevěděli rady při výběru odpovídajícího stacionárního snímače, naši odborní technici vám ochotně poradí. Neváhejte nás kontaktovat.

 

Proč stacionární snímače od nás?

  • moderní a inovativní řešení
  • dlouholeté zkušenosti s dodávkou stacionárních snímačů
  • komplexní řešení při vybavení vaší firmy technologií stacionárních snímačů
  • poradenství v oblasti výběru vhodné varianty stacionárního snímače

 

----------------

Zákazníci hledají naše produkty na internetu přes výrazy: stacionární snímač, stacionární snímač čárových kódů, snímač Datalogic. Stejně tak: snímače konektivity, snímače měření objektu, snímače skladových položek, snímače výrobků, snímače produktů.

Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.