Mobilní terminál Honeywell ScanPal™ EDA10A je odolné, ale lehké řešení pro mobilní podnikové uživatele, kteří potřebují rychlý a spolehlivý mobilní datový přístup na 10palcové obrazovce. Díky Wi-Fi 6 poskytuje vysokorychlostní připojení v interiéru pro uživatele v maloobchodě, ale i pracovníky v terénu.

Zařízení je zaměřeno na podnikové uživatele a přichází s nabídkou kompletních služeb, rozsáhlou řadou příslušenství a kompatibilitou s bohatým sortimentem podnikového softwaru.

Příslušenství zahrnuje nabíjecí dokovací stanici pro stolní počítače a vozidla, dokovací stanici pro displej, která umožňuje vytvoření pracovní stanice s klávesnicí a myší, a velkou baterii vyměnitelnou za provozu. EDA10A je vybaven softwarem Honeywell Device Client Pack (DCP), podporou volitelného softwaru pro optimalizaci aktiv Honeywell Operational Intelligence, softwarem pro sjednocenou komunikaci Smart Talk a certifikací s řešeními správy mobilních zařízení (MDM) třetích stran. Rozšířené servisní plány poskytující 3letou prodlouženou záruku, rychlé opravy v depu, službu výměny baterie a službu Sentinel pro údržbu operačního systému Android™.

Mobilní terminál EDA10A je vybaven osmijádrovým procesorem Qualcomm® Snapdragon 2,2 GHz a poskytuje vysoce výkonnou 5G mobilní komunikaci, Wi-Fi 6, NFC a Bluetooth® 5.1. Velký, jasný 10palcový displej s plným vysokým rozlišením (FHD), ergonomický průmyslový design a sortiment příslušenství pro přenášení a manipulaci zvyšují uživatelský komfort a zážitek. Velká baterie s kapacitou 8 000 mAh umožňuje nepřetržitou práci na celou směnu, lze ji však snadno vyměnit za novou. Vysoce výkonný modul pro skenování čárových kódů navíc urychluje sběr dat.

EDA10A je vhodná zejména pro maloobchodníky, neboť je snadno přenosná a používaná po celý den k zapojení a obsluze zákazníků. Vysoce výkonná NFC čtečka podporuje bezkontaktní platební řešení včetně Honeywell Smart Pay pro zlepšení zapojení zákazníků a zvýšení míry konverze prodeje. Honeywell Smart Talk zároveň podporuje různé komunikační režimy včetně Push-to-Talk pro podporu efektivní týmové koordinace a podpory. Wi-Fi 6 poskytuje spolehlivou, vysoce výkonnou síťovou komunikaci pro rychlé načítání dat, obrázky produktů ve vysokém rozlišení a v neposlední řadě i školicí videa.

Tablet však nalezne i využití ve skladě a lehké výrobě. Je navržen tak, aby vydržel opakované pády a používá sklo Gorilla Glass 5, které minimalizuje rozbití obrazovky displeje. Zařízení splňuje vibrační specifikaci MIL-STD-810H pro aplikace při montáži do vozidla. Wi-Fi 6 navíc poskytuje spolehlivou a vysoce výkonnou síťovou komunikaci při roamingu.

S rychlým rozvojem industrializace se tablet stále více používá v různých odvětvích služeb, v relativně složitém průmyslovém prostředí však dokáže vydržet drsná prostředí a zajistit nepřetržitý provoz. Jedinečný zobrazovací režim rozdělené obrazovky na ploše umožňuje použití zařízení k řízení výroby, která se široce využívá ve výrobě automobilů a zdravotnických zařízení. EDA10A využívá Gorilla Glass 5 a vícedotykovou obrazovku a podporuje režimy rukavice, mokré ruce nebo mastné ruce.

Kde využít Honeywell ScanPal EDA10A

Mobilní terminál Honeywell ScanPal EDA10A nalezne využití především v maloobchodě, ale také v lehké výrobě, ve skladech, dopravě a logistice i službách.

Ke stažení

Produktový list
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.