Honeywell ScanPal EDA52 je mobilní počítač nové generace vybavený nejnovějším osmijádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 2,0 GHz a robustním bezdrátovým připojením prostřednictvím NFC, Wi-Fi5, Bluetooth 5.1 a 4GLTE komunikace.

Výrazné 5,5palcové rozhraní dotykové obrazovky Gorilla Glass a ergonomický průmyslový design pomáhají výrazně zlepšit uživatelský komfort. Díky lehkému a tenkému designu mohou uživatelé  zařízení snadno ovládat jednou rukou, nosit jej v kapsách a zůstat celý den v pohodlí.

Zadní 13megapixelová kamera umožňuje pořizovat snímky ve vysokém rozlišení pro kvalitní obrazovou dokumentaci, zatímco přední 5megapixelová kamera napomáhá uživatelům zapojit se do video komunikace. EDA52 navíc obsahuje zcela nový a výkonný skenovací modul Honeywell S0703 umožňující rychlé čtení i poškozených nebo neúplných čárových kódů.

Mobilní terminál je vybaven odolným krytem a krytím IP67, může tedy pracovat v drsném prostředí a náročných podmínkách. Baterie s kapacitou 4 500 mAh umožňuje dlouhodobé a nepřerušované používání mezi každým nabitím, je také snadno vyjímatelná a podporuje rychlé nabíjení.

Honeywell ScanPal EDA52 (verze WWAN) zároveň podporuje jednu nano SIM a jednu e-Sim současně. eSIM umožňuje jednoduchou správu předplatného u různých mobilních síťových operátorů, díky čemuž je možné snadné přepínání mezi operátory bez nutnosti spravovat více fyzických SIM karet.

EDA52 je postaven na Androidu11 a lze jej upgradovat na Android13, což minimalizuje problémy s údržbou a zajišťuje dlouhodobou podporu funkcí.

Provozní teplota zařízení je -20 °C až 50 °C.

Kde využít Honeywell ScanPal EDA52

Mobilní terminál Honeywell ScanPal EDA52 nalezne využití v široké škále aplikací včetně maloobchodu, dopravy a logistiky, výroby, zdravotnictví i služeb.

Ke stažení

Produktový list
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.