Newland MT37 Baiji je mobilní terminál s lehkým a ergonomickým designem, který snižuje únavu během dlouhých pracovních relací. Numerická klávesnice s navigačními tlačítky a kapacitní dotykovou obrazovkou poskytují uživatelům  všechny možnosti zadávání, které potřebují.

Zařízení přináší špičkové možnosti skenování. Je vybaveno dekodérovým čipem Newland 6.generace, který snadno a rychle skenuje 1D i 2D kódy, ať už poškozené, nekvalitní či špatně vytištěné. 3300 mAh baterie s výdrží až 10 hodin na jedno nabití navíc umožňuje fungování po celou směnu bez dobíjení či vypínání zařízení.

MT37 Baiji, postavený na operačním systému Android 8.1 Go, nabízí rozšířené funkce zabezpečení dat, včetně ochrany aplikací Android a nástrojů pro správu. Mobilní terminál je vybaven čtyřjádrovým procesorem, vysoce výkonnou dvoupásmovou Wi-Fi a připojením Bluetooth 5.0.

MT37 Baiji je dodáván s předinstalovaným a předlicencovaným Newland DCAPP od Sysdev. Jedná se o speciální aplikaci umožňující shromažďovat, přenášet a exportovat data velmi jednoduchým způsobem. Pomocí předem vytvořených šablon se data shromažďují a synchronizují s počítačem nebo serverem, přičemž se pak dále mohou snadno exportovat.

K porovnávání a kontrole dvou čárových kódů slouží aplikace Barcode Compare, která je velmi jednoduchá na používání. Stačí aktivovat čtečku čárových kódů a nasměrovat na počáteční čárový kód, ten aplikace přečte a zobrazí jej na prvním řádku. Poté je čtečka přesměrována na druhý kód pro čtení. Když je vše v pořádku, aplikace označí, že je v pořádku, a obarví oblast zeleně. Pokud se čárové kódy neshodují, pak se oblast zobrazí červeně a aplikace vydá chybový zvuk.

Aplikace Nákup slouží k zadávání nové objednávky a skenování jednotlivých položek, přičemž zobrazuje zásobu, ID objednávky, položku a množství. Základní inventura shromažďuje položky a množství. Aplikace Doplňování polic zobrazuje obchod, umístění, položku a množství, Sledování aktiv zobrazuje polohu a aktiva a Invetura polic zobrazuje umístění, položky a množství.

Robustní pouzdro mobilního terminálu vydrží pád z výšky až 1,2 m na beton. Provozní teplota zařízení je -20 °C až 50 °C.

Kde využít Newland MT37 Baiji

Mobilní terminál Newland MT37 Baiji nalezne uplatnění ve skladovém hospodářství, lehkém průmyslu, dopravě a logistice, maloobchodě i ve službách.

Ke stažení

Produktový list
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.