Zebra HC20/HC50 je řada odolných zdravotnických mobilních terminálů určených k poskytování všech funkcí, které zdravotničtí pracovníci potřebují ke zlepšení efektivity, přesnosti a kvality péče o pacienty. Nabízí dokonalou rovnováhu egronomie, funkcí a ceny, a jde v podstatě o kapesní zařízení, které se snadno přenáší, snadno se používá, snadno se desinfikuje a snadno se s ním manipuluje.

Zařízení vyniká ergonomií, kterou chce každý každý zdravotnický pracovník. HC20/HC50, nejtenčí a nejlehčí zdravotnický mobilní počítač Zebra, je dokonale vyvážený, aby minimalizoval únavu rukou. Tvarované povrchy a tvarované spodní nárazníky snižují tlakové body a poskytují ruce jakékoli velikosti bezpečný úchop a především a celodenní pohodlí.

Mobilní terminál byl navržen pro neustálou dezinfekci. Je vyroben z pokročilých plastů lékařské kvality, které podporují nejširší výběr dezinfekčních prostředků v tomto odvětví. Speciálně navržený kryt a zástrčka portu USB-C navíc minimalizují štěrbiny, kde se mohou hromadit patogeny.

6palcový displej s vysokým rozlišením a rozlišením FHD+ od okraje k okraji je jasný a snadno čitelný prakticky za každého osvětlení. Jako bonus funguje s tenkými rukavicemi, které obvykle nosí zdravotničtí pracovníci.

Pokud se baterie vybije, stačí ji vyměnit za plně nabitou bez vyřazení zařízení z provozu. Díky skutečné výměně za chodu, tzv. "hot swap" lze vyměnit baterie, aniž by byla ovlivněna funkčnost zařízení, tedy už žádné zmeškané hovory, žádná zmeškaná upozornění, žádná ztracená data. Technologie PowerPrecision poskytuje metriky v reálném čase pro sledování stavu baterie, takže pracovníci mohou snadno najít baterii nabitou a vyměnit ji. Pro flexibilitu nabíjení je navíc možné použít jakýkoli standardní nabíjecí kabel USB-C.

Skenování čárových kódů je klíčovou součástí každodenních pracovních postupů ve zdravotnictví. Pracovníci mohou snadno zachytit čárové kódy na pacientských náramcích, lahvičkách s léky, zásobách, lékařském vybavení či podnosech s jídlem, i když jsou čárové kódy poškozené nebo špatně vytištěné. Bílé osvětlení a zelený LED zaměřovač jsou navíc přátelské k pacientům a bezpečné pro použití kdekoli v nemocnici.

Zdravotničtí pracovníci ocení možnost pořizování fotografií ve vysokém rozlišení pomocí 16MP zadního fotoaparátu, ať už se jedná o klinické pracovníky zachycující stav rány či neklinické pracovníky dokumentující dokončení údržby nebo poškozený příchozí inventář či vybavení. Díky snadnému zachycení fotografické dokumentace mohou pracovníci strávit méně času vysvětlováním a více času důležitými úkoly. Obrázek vydá mnohdy za tisíc slov.

Zdravotničtí pracovníci používají graficky náročné aplikace – od lékařů, kteří na dálku vizualizují vitální funkce pacienta a prohlížejí si zobrazovací studie, až po techniky údržby, kteří mají přístup k podrobným schématům zařízení. Mobilní terminály HC20 a HC50 to hravě zvládnou především díky rychlejšímu procesoru, velkému paměťovému prostoru a 2TB slotu pro MicroSD karty.

Ve světě zdravotnictví může mít přerušené nebo pomalé připojení v nesprávnou dobu fatální následky. S podporou Wi-Fi 6 (HC20) a Wi-Fi 6E (HC50) je možné poskytnout čtyřnásobný počet zařízení s trojnásobnou rychlostí Wi-Fi 5. Pracovníci získají nejrychlejší a nejspolehlivější Wi-Fi připojení a zdravotnické organizace mohou zčtyřnásobit počet zaměstnanců, aniž by byla vyžadována další síťová infrastruktura.

I když jsou pracovníci v hlučném prostředí (pohotovost, nemocniční chodby, příjem pacientů), mobilní zařízení Zebra HC20/HC50 jim umožní přenos křišťálově čistého hlasu. Mezi pokročilé hlasové technologie patří tři integrované mikrofony, pokročilé algoritmy pro potlačení hluku, duální reproduktory pro zvýšení hlasitosti, vysoce kvalitní hlasitý telefon a podpora bezdrátových sluchátek s technologií HD Voice a Bluetooth.

Zařízení HC20/HC50 je možné proměnit na obousměrná rádia a sluchátka PBX, čímž pracovníkům poskytne více možností volání - komunikaci push-to-talk (PTT) a možnost uskutečňovat a přijímat hovory PBX. Sestry se mohou okamžitě spojit s lékařem nebo přijmout hovor od člena rodiny, který kontroluje rodinného příslušníka, a to vše přímo na HC20/HC50. Díky Profile Manager se navíc tato volitelná hlasová řešení snadno nasazují a spravují.

V případě, že nejsou vhodné zvukové hovory, je možné použít zabezpečené textové zprávy, které jsou na rozdíl od textových zpráv na veřejné mobilní síti bezpečné a kontrolovatelné a chrání soukromí pacientů.

Provozní teplota zařízení je -10 °C až 50 °C, třída krytí IP65/IP68 a odolnost vůči pádu 1,25 m.

Kde využít Zebra HC20/HC50

Mobilní terminál Zebra HC20/HC50 byl speciálně navržen pro použití ve všech zdravotnických zařízeních (nemocnice, ambulatní centra, zdravotnická zařízení, domy s pečovatelskou službou, hospice), pro nejrůznější zdravotnické aplikace (správa zařízení, trasport pacienta, materiálové hospodářství, stravovací služby, inženýrství a bezpečnost, řízení dodavatelského řetězce nemocnic) a pro veškeré zdravotnické pracovníky (lékaři, zdravotní sestry, klinický podpůrný personál, terapeuti, fyzioterapeuti, laboratorní a farmaceutičtí technici, porodní asistentky, odborníci na výživu, dietologové, konzultanti a další).

Ke stažení

Produktový list
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.