Rostoucí požadavky mezinárodního obchodu a jeho globálního dodavatelského řetězce nutí společnosti dodávat více a zároveň rychleji. Od výroby přes logistiku až ke koncovému zákazníkovi je úspěch poháněn schopností rychle přesouvat a sledovat jednotlivé produkty. To je však možné řešit s kompaktním pevným průmyslovým skenerem Zebra FS20.

Díky němu je snadné sledovat a trasovat každou položku, jak se pohybuje ve výrobě, skladování a plnění. Naskenuje čárové kódy na součástech pohybujících se na montážní lince, a tím je zajištěno použití správného dílu ve správný čas i rychlé cílené stažení produktů, které obsahují vadné díly. Dále skenuje čárové kódy na položkách, které jsou umístěny na regálech skladu, čímž zajistí přehled o zásobách v reálném čase. A v neposlední řadě skenuje čárové kódy při plnění objednávek, a zajistí tak odeslání správných položek správnému zákazníkovi.

Díky výkonné a intuitivní softwarové platformě Zebra Aurora se FS20 výjimečně snadno nastavuje, nasazuje a provozuje. Exkluzivní funkce společnosti Zebra, jako je ImagePerfect a PRZM Intelligent Imaging, dále poskytují zachycení každého čárového kódu prakticky za jakýchkoli podmínek.

Se čtyřmi vestavěnými diodami LED stavu kamery (napájení, dekódování, online/spuštění a stav Ethernetu) mohou pracovníci na první pohled vidět, zda bylo dekódování úspěšné nebo neúspěšné, což chrání kvalitu produktu a sledovatelnost, dále také zda jsou kamery funkční nebo vyžadují pozornost. Zvuková signalizace s nastavitelnou hlasitostí navíc poskytuje slyšitelný signál úspěšného dekódování.

Ovládací panel Zebra Aurora HMI poskytuje pracovníkům použitelné informace přímo tam, kde je potřebují – na jejich stanici, přičemž mohou vidět a komunikovat s řídicím panelem prostřednictvím libovolného webového prohlížeče. Odpadá tedy nutnost instalovat PC na každou pracovní stanici, což snižuje požadavky na hardware a náklady na instalaci.

Špičková optika a exkluzivní technologie PRZM Intelligent Imaging společnosti Zebra spolupracují na zajištění spolehlivého zachycování dat, aby veškeré operace běžely na maximum. Optický systém umožňuje současné snímání více čárových kódů, prodlužuje čtecí rozsahy a ohniskové vzdálenosti a umožňuje větší zorné pole prozachycení více informací s menším počtem zařízení.

Nerovnoměrné osvětlení a potřeba číst čárové kódy na různé vzdálenosti mohou způsobit potřebu dalších kamer, externích světel nebo složitých doplňků, které mohou podstatně zvýšit celkové náklady. To lze vyřešit pomocí exkluzivní funkce ImagePerfect, která zachytí až 3 různé snímky jednoho předmětu, každý s vlastním jedinečným nastavením pro ostření, expozici, zesílení, ovládání osvětlení a další. Výsledkem jsou vysoce kvalitní obrázky, které umožňují vysokou rychlost čtení, výrazné snížení složitosti řešení a nižší celkové náklady na vlastnictví.

V případě, že je potřeba přečíst více čárových kódů na položce, stačí jedním kliknutím v Zebra Aurora povolit režim ManyCode pro zachycení všech čárových kódů současně, bez ohledu na množství, symboliku nebo data čárového kódu.

S ultra odolným designem je možné se spolehnout na bezproblémový provoz i v tom nejnáročnějším prostředí. Hliníkové pouzdro je odolné vůči chemikáliím a oleji a má krytí IP65. Provozní teplota skeneru je 0 °C až 40°C/45 °C.

Kde využít Zebra FS20

Pevný průmyslový skener Zebra FS20 nalezne uplatnění ve výrobním odvětví.

Ke stažení

Produktový list

Video k Zebra FS20

Průmyslová stacionární čtečky 1D a 2D kódů určené do výrobního prostředí.
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.