Zebra FS10 je kompaktní pevný průmyslový skener, který se díky tenkému profilu snadno vejde všude, kde je potřeba skenovat. Stačí jej zapojit do USB portu pracovní stanice, notebooku, tabletu nebo jiného hostitelského zařízení a spolehlivě zachycovat všechna data z čárových kódů.

Snímač nastavuje laťku jednoduchosti, pokročilého sběru dat a návratnosti investic. Vše začíná u výkonné a intuitivní softwarové platformy Zebra Aurora, díky které je mimořádně snadné nastavit, nasadit a provozovat všechny pevné průmyslové skenery Zebra, včetně FS10. V případě změn potřeb zachycování dat lze snadno přidat podporu pro nové kódy a vyšší rychlost skenování, a to vše prostřednictvím jednoduchého nákupu softwarových licencí, které zajistí investici do budoucna.

Díky vestavěným LED diodám stavu kamery (Power, Decode a Online/Run) mohou pracovníci na první pohled vidět, zda bylo dekódování úspěšné nebo neúspěšné, což chrání kvalitu produktu a sledovatelnost; dále rovněž zda jsou kamery funkční nebo vyžadují pozornost. Zvuková signalizace s nastavitelnou hlasitostí navíc poskytuje slyšitelný signál úspěšného dekódování a pracovníci mohou sledovat práci namísto zařízení.

Prostřednictvím libovolného webového prohlížeče je možné komunikovat s řídicím panelem Zebra Aurora Human Machine Interface (HMI). Odpadá tedy nutnost instalovat PC na každou pracovní stanici, což snižuje požadavky na hardware a náklady na instalaci.

Špičková optika a exkluzivní technologie PRZM Intelligent Imaging společnosti Zebra spolupracují na zajištění spolehlivého zachycování dat, aby všechny operace běžely na špičkové úrovni. Optický systém umožňuje současné snímání více čárových kódů, rozšiřuje čtecí rozsahy a ohniskové vzdálenosti a umožňuje větší zorné pole pro zachycení více informací s menším počtem zařízení. PRZM Intelligent Imaging je navržen pro požadavky na sběr dat a umožňuje napoprvé zachytit prakticky jakýkoli čárový kód za jakýchkoli podmínek.

Nerovnoměrné osvětlení a potřeba číst čárové kódy na různé vzdálenosti mohou způsobit potřebu dalších kamer, externích světel či složitého vlastního kódu, tedy doplňků, které mohou podstatně zvýšit celkové náklady. To je však možné řešit pomocí nové převratné exkluzivní funkce ImagePerfect, která zachytí až 3 různé snímky jednoho předmětu, každý s vlastním jedinečným nastavením pro ostření, expozici, zesílení, ovládání osvětlení a další. Výsledkem jsou pak kvalitní obrázky umožňující vysokou rychlost čtení, dále výrazné snížení složitosti řešení a nižší celkové náklady na vlastnictví.

V případě, že je potřeba přečíst více čárových kódů na položce, stačí jedním kliknutím v Zebra Aurora aktivovat režim ManyCode. Ten zachytí všechny čárové kódy současně bez ohledu na množství, symboliku nebo data čárového kódu.

Fixní snímače FS10 s ultra odolným designem jsou připraveny na spolehlivý provoz i v těch nejnáročnějších podmínkách. Hliníkové pouzdro je odolné proti chemikáliím a oleji a má krytí IP65. Provozní teplota je od 0 °C do 45 °C.

Kde využít Zebra FS10

Stacionární snímače čárových a 2D kódů Zebra FS10 naleznou uplatnění především ve výrobním odvětví.

Ke stažení

Produktový list

Video k Zebra FS10

Průmyslový stacionární čtečky 1D a 2D kódů určené do výrobního prostředí.
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.