Pevný průmyslový skener FS70 přináší do výroby konfigurovatelné a přizpůsobitelné řešení. Snadno drží krok s jakýmkoliv podnikáním, umožňuje kontrolu kvality a sledování každé součásti a balení ve výrobě či skladu. Ať už pracovníci potřebují vysoce výkonný objektiv pro čtení velmi malých čárových kódů na velkou vzdálenost, nebo širokoúhlý objektiv pro zachycení čárových kódů na extrémně velkých dílech, fixní snímač Zebra FS70 řeší vše.

Externí objektivy s bajonetem C umožňují dosáhnout pracovního rozsahu a zorného pole, které konkrétní aplikace a prostředí vyžaduje. A kompatibilita s prakticky jakýmkoliv řešením externího osvětlení zajišťuje čtení těch nejnáročnějších čárových kódů – dokonce i značek přímých dílů s nízkým kontrastem nebo těch, které jsou vytištěny na zakřivených nebo reflexních površích. Výsledkem jsou nejlepší výrobní, skladovací, distribuční a logistické procesy ve své třídě, které inspirují podnikání k dosažení nejvyššího potenciálu.

Zebra FS70 vyniká snadným nastavením. Pro konzistentní a spolehlivé rychlosti čtení ihned po vybalení stačí spustit funkci Auto-Tune, která přinese dokonalý obraz pro rychlejší a přesnější nastavení. IoT-ready zase odesílá obrázky do cloudové služby Zebra nebo jakékoli jiné cloudové služby, což umožňuje splnit průmyslové předpisy nebo ukládat obrázky pro další analýzu, a to vše bez nutnosti kupovat a spravovat servery.

Složitost nastavení a náklady lze snížit s podporou Power-over-Ethernet (PoE). Tato standardní funkce napájí FS70 a připojené příslušenství přímo po síti, čímž eliminuje náklady na výpadky proudu a napájecí zdroje. Snímač FS70 lze rovněž napájet standardním 24V DC zdrojem nebo dokonce standardním USB-C portem.

USB-C umožňuje napájet fotoaparát jediným kabelem, poskytuje neomezené možnosti příslušenství a bezproblémově se integruje s dalšími zařízeními Zebra, jako je tiskárna nebo tablet. Připojením externích úložných zařízení k fixnímu skeneru FS70 je možné také zálohovat systém nebo ukládat snímky pro budoucí analýzu.

Zebra FS70 podporuje jakýkoli externí objektiv s bajonetem C a jakékoli řešení externího osvětlení pro splnění složitých požadavků na aplikace, prostředí i instalaci. Od širokoúhlého objektivu pro zachycení čárového kódu na velkých dílech až po vysoce výkonné objektivy pro zachycení malého čárového kódu na dálku, zařízení FS70 je tedy plně flexibilní.

Maximální flexibilitu přináší programovatelné vstupní/výstupní (I/O) porty. Individuálně lze ovládat až devět digitálních I/O portů pro rozšíření funkčnosti aplikace a zlepšení odolnosti proti chybám. Podpoří tak další periferní zařízení, aktivuje světla nebo spustí akci pro plnou automatizaci procesů.

S 360° LED světly mohou pracovníci na první pohled vidět, zda bylo dekódování úspěšné nebo neúspěšné, což chrání kvalitu produktu a sledovatelnost. Pět vestavěných diod LED stavu kamery (napájení, online/spustit, varování zaostření, chyba a stav Ethernetu ) usnadňuje ověření, zda jsou kamery plně funkční či vyžadují pozornost. Zvuková signalizace s nastavitelnou hlasitostí navíc poskytuje slyšitelný signál úspěšného dekódování.

Pracovníci mohou vidět a komunikovat s řídicím panelem Zebra Aurora Human Machine Interface (HMI) prostřednictvím libovolného webového prohlížeče nebo přímým připojením monitoru ke skeneru FS70. Odpadá nutnost instalovat PC na každou pracovní stanici, což snižuje požadavky na hardware a náklady na instalaci.

Vestavěný Ethernet/IP s Add-On Profile, PROFINET a další síťové protokoly umožňují snadnou, rychlou a bezproblémovou integraci s jakýmkoli běžným PLC nebo hostitelským systémem. Síťová architektura je zjednodušena a doba nasazení i náklady jsou sníženy.

Exkluzivní technologie PRZM Intelligent Imaging poskytuje spolehlivé zachycování dat. Systém podporuje současné zachycení více čárových kódů, rozšiřuje čtecí rozsahy a ohniskové vzdálenosti a umožňuje větší zorné pole pro zachycení více informací s menším počtem zařízení. PRZM Intelligent Imaging je navržen pro požadavky na sběr dat a zachycuje prakticky jakýkoli čárový kód v jakémkoliv stavu od poškozených nebo špatně vytištěných 1D a 2D kódů na rychle se pohybujícím dopravníkovém pásu až po náročné DPM kódy vytištěné na zakřivených a reflexních plochách.

Nerovnoměrné osvětlení a potřeba číst čárové kódy na různé vzdálenosti mohou způsobit potřebu dalších kamer, externích světel nebo složitých doplňků. To lze řešit pomocí převratné funkce ImagePerfect+, která v jedné spouštěcí události zachytí až 16 různých snímků, z nichž každý má své vlastní jedinečné nastavení expozice, zisku, ovládání osvětlení a další. Výsledkem jsou perfektní obrázky, které umožňují vysokou rychlost čtení, výrazné snížení složitosti řešení a nižší celkové náklady na vlastnictví.

V případě, že pracovníci potřebují přečíst více čárových kódů na položce, stačí jedním kliknutím v Zebra Aurora aktivovat režim ManyCode pro zachycení všech čárových kódů současně, bez ohledu na množství, symboliku či data čárového kódu.

Průmyslový fixní skener Zebra FS70 s ultra odolným designem je spolehlivý i v tom nejnáročnějším prostředí. Hliníkové pouzdro je odolné proti chemikáliím a oleji a díky krytí IP65 a IP67 je zařízení prachotěsné a schopné odolat mytí s vysokým výkonem či dokonce úplnému ponoření do vody. Provozní teplota je 0 °C až 40/45 °C.

Kde využít Zebra FS70

Průmyslový fixní snímač Zebra FS70 nalezne uplatnění ve výrobě, ve skladech a v logistických a distribučních centrech.

Ke stažení

Produktový list

Video k Zebra FS70

Průmyslová stacionární čtečky 1D a 2D kódů určené do výrobního prostředí.
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.