Datalogic PowerScan 9600 DPX je průmyslový snímač čárových a 2D kódů navržený a zkonstruovaný tak, aby vydržel i ty nejtvrdší podmínky. Má ultra odolný design a ergonomický tvar s dobře vyváženou hmotností, který napomáhá snížit stres operátora při každodenních činnostech.

Řada PowerScan 9600 DPX se zaměřuje na aplikace přímého značení dílů (DPM - Direct Part Marking), kde jsou kódy vyznačeny přímo na položkách. K tomu se využívají různé technologie značení, jako je laserové leptání, dot peening, inkoustový tisk a elektrochemické leptání. Patentovaný 4D výukový systém Datalogic automaticky nastavuje nejlepší dekódovací algoritmy, aniž by bylo nutné konfigurovat skener pro každou jinou aplikaci.

Zařízení je vybaveno systémem bezdrátového nabíjení založeném na technologii indukčního nabíjení, což eliminuje kontakty a kolíky baterie, které se časem často zašpiní, ohnou nebo zlomí. Tím je odstraněn klíčový bod selhání u zařízení používaných v průmyslových a maloobchodních funkcích.

Bezdrátový model PowerScan 9600 DPX rovněž zvyšuje efektivitu a bezpečnost operátora pomocí Bluetooth 5.0 nebo STAR Cordless System™. Základna má modulární design a je k dispozici s několika zásuvnými moduly rozhraní pro standardní a průmyslovou komunikaci, jako je RS-232, USB, standardní Ethernet a průmyslové protokoly.

Provozní teplota zařízení je -20 °C až 50 °C a třída krytí IP65/IP67.

Kde využít Datalogic PowerScan 9600 DPX

Průmyslový snímač čárových a 2D kódů Datalogic PowerScan 9600 DPX nalezne uplatnění ve výrobě (nedokončená výroba, sledování komponent, kontrola kvality, řízení zásob).

Ke stažení

Produktový list
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.