Datalogic CODiScan je nositelný skener přizpůsobený pro odvětví dopravy a logistiky, maloobchodu a výroby. Jeho lehká konstrukce usnadňuje umístění na různých místech těla, včetně ruky, krku, opasku či kapsy. Uživatelé pak mohou neomezené používat obě ruce, což výrazně zvyšuje produktivitu, když na tom nejvíce záleží.

Skener vyniká všestranným designem, který navíc zahrnuje proslulou technologii GreenSpot. Je adaptabilní, modulární a spolehlivý. To vede nejen k nižším celkovým nákladům na vlastnictví, ale rovněž zajišťuje vynikající návratnost investic. CODiScan nabízí konektivitu v reálném čase a dláždí cestu k dosažení větší provozní dokonalosti.

CODiScan disponuje inteligentním zaměřovacím mechanismem, který funguje perfektně na vzdálenosti až 1,5 m. Okamžitá dobrá zpětná vazba je poskytována prostřednictvím zvukových signálů, vizuálních podnětů a technologie Green Spot, navíc z jakéhokoli úhlu až do 180 stupňů.

Zařízení se může pochlubit dvousměnnou výdrží baterie schopnou provést až 12 000 skenů na jedno nabití, čímž prakticky eliminuje prostoje a zaručuje nepřetržitý pracovní tok. Nabízí vícenásobné a rozšiřitelné možnosti nabíjení ve spojení s rychlým dvouhodinovým úplným nabíjecím cyklem, minimalizuje prostoje zařízení, zajišťuje, že tyto skenery jsou zřídkakdy mimo provoz, a nabízejí nejvyšší celkové náklady na vlastnictví v kombinaci s programem EASEOFCARE společnosti Datalogic.

CODiScan vyniká bezkonkurenční flexibilitou. Uživatelům je možné přizpůsobit zařízení pro operace s nízkou intenzitou, což usnadňuje rychlé odpojení a opětovné připojení k hostiteli. Plně nastavitelná ruční spoušť snižuje nutnost použití více modelů, zjednodušuje správu aktiv a urychluje návratnost investic. Oddělení spouštěcího systému od látky umožňuje snadné praní rukavice, prodlužuje životnost příslušenství a přispívá k ekologickým výhodám.

Zařízení řeší složitost integrace současných nositelných skenerů, když jsou připojeny k mobilním koncovým terminálům, počítačům a tabletům. Aplikace Aladdin zjednodušuje párování se zařízeními Android™ a zajišťuje bezproblémový proces konfigurace. Aladdin rovněž slouží jako nástroj pro rychlou konfiguraci CODiScan. Gateway Connect zároveň dohlíží na spárování až 7 zařízení s pevnými počítači, čímž zajišťuje stabilní připojení.

V dynamickém prostředí moderního obchodu, kde úspěch závisí na rychlosti, přesnosti a přizpůsobivosti, se podniky potýkají s nesčetnými problémy. Nositelné skenery CODiScan se ukázaly jako nepostradatelné nástroje k řešení těchto výzev, které revolučně mění úkoly ve skladech, maloobchodě a výrobě.

Nositelný snímač čárových kódů Datalogic CODiScan přináší bezkonkurenční flexibilitu, výjimečnou uživatelskou zkušenost a nepřekonatelnou návratnost investic.

Kde využít Datalogic CODiScan

Datalogic CODiScan je pečlivě vytvořený pro různé aplikace a usnadňuje rozšířené operace v různých sektorech. V dopravě a logistice je ideální pro distribuční centra, sklady, e-commerce a intralogistiku, kde optimalizuje procesy jako je balení, vychystávání, příchozí a odchozí operace, vyskladnění, třídění a plnění objednávek. V maloobchodě zjednodušuje správu zásob, asistovaný prodej, doplňování regálů a správu zásob, kde zajišťuje bezproblémové maloobchodní operace. Ve výrobě vyniká v nedokončené výrobě, sledovatelnosti a kontrole kvality.

Ke stažení

Produktový list
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.