Nositelné čtečky čárových a 2D kódů

Nositelné čtečky čárových a 2D kódů představují nejlepší řešení na pracovištích, kde jsou vyžadovány obě ruce. Umožní pracovníkům rychlejší vychystávání zboží i zvýšení produktivity, zároveň snižují chybovost a zbytečné pohyby. Poskytují skvělý výkon, což vede k vyšší flexibilitě a nepřerušovaným pracovním postupům. A s vyšší efektivitou přichází vyšší produktivita, jež pomáhá firmám držet krok s poptávkou a zároveň snižovat náklady na pracovní sílu.

Nositelné čtečky se snadno používají a jsou dostatečně odolné, aby zvládly jakékoliv prostředí, ve kterém jsou nasazeny. Uplatní se ve velkoobjemových pracovních postupech, jako je vychystávání či manipulace s velkými balíky, třídění a nakládání zboží a další běžné postupy ve skladech, maloobchodě, dopravě a logistice či ve službách. Tato nositelná čtecí zařízení byla speciálně vyvinuta pro mobilní pracovníky, kteří potřebují rychle a přesně načítat čárové kódy, a zároveň jim ponechávají volné ruce k bezpečnému a efektivnímu provádění úkolů.

Naše nabídka snímačů čárových a 2D kódů je rozsáhlá a každá podkategorie i jednotlivý produkt mají konkrétně popsanou svou specifikaci a parametry. Pokud byste si nevěděli rady při výběru odpovídajícího zařízení, naši specialisté vám ochotně poradí. Neváhejte nás kontaktovat.

Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.