Vysoce odolné snímače čárových a 2D kódů

Pracujete v náročném prostředí a hledáte tu správnou čtečku čárových kódů, která bude dostatečně odolná? Měla by vydržet povětrnostní podmínky, prašné prostředí či dokonce pád? Chcete aby vaše nové zařízení překonalo i extrémně nízké či vysoké teploty ve vašem provozu? Potom vám zřejmě nebude stačit běžná čtečka čárových kódů a bude lepší se poohlédnout po čtečce s vysokou odolností.

Na našich stránkách vám s výběrem pomohou předvolené podkategorie, které jsou rozděleny dle nejčastějších odvětví na maloobchod, výrobu, služby a dopravu. U každého produktu také najdete podrobný popis funkcí a parametrů. Pokud byste si však s výběrem nevěděli rady, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám s výběrem pomůžeme.

Kdy si vybrat vysoce odolnou čtečku čárových kódů?

Čtečky čárových kódů pro běžné užití mají ergonomický tvar a jsou lehčí, tudíž se s nimi lépe manipuluje. Jsou ovšem vhodnější pro běžné podmínky a náročné prostředí by jim nesvědčilo.

Vysoce odolné snímače čárových kódů jsou oproti tomu přímo určeny pro použití v náročných podmínkách, kde musí čelit vysokému zatížení, náročnému provozu, intenzivnímu používání nebo nepřízni počasí. Takové čtečky jsou svým designem sice robustnější, o to však odolnější. Využijete je například v těžkém průmyslu, mrazírnách atd.

Jaké druhy kódů jsou naše čtečky schopné přečíst?

Dříve existovaly pouze tzv. lineární čárové kódy, které jsou tvořeny různě širokými rovnoběžnými čarami. Tento druh kódu obsahuje pouze textovou informaci. Moderní čtečky čárových kódů si poradí i s vícerozměrnými čárovými kódy rozvinutými do několika geometrických vzorů, které mohou nést i informaci o ceně, množství, webových stránkách nebo dokonce i obrázek. Ať už potřebujete sofistikovaný snímač 2D a 3D čárových kódů nebo běžnou čtečku čárových kódů, jste na našich stránkách správně.

Snímač čárového kódu, 2D kódu
Snímač čárového kódu, 2D kódu
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.