Snímače čárových a 2D kódů pro běžné užití

Pracujete v běžném nenáročném prostředí a hledáte tu správnou čtečku čárových kódů? Pokud při práci nejste vystaveni vlivům počasí, extrémním teplotám či prašnému prostředí, bude pro vás tou správnou volbou čtečka čárových kódů pro běžné užití. Má ergonomický tvar a je lehčí, tudíž se s ní lépe manipuluje.

Tato kategorie je pro lepší orientaci v naší nabídce přehledně rozdělena dle nejběžnějších odvětví. Najdete tu čtečky ideální pro běžné užití ve službách, maloobchodě, dopravě, výrobě či zdravotnictví.

Produkty lze vyhledávat i podle výrobce. Můžete si vybrat z přístrojů značky Honeywell, Zebra, Datalogic a Intermec. Nabídka čteček je poměrně široká a každá podkategorie i jednotlivý produkt mají své specifikace a parametry. Pokud byste si svým výběrem nebyli jistí, naši specialisté vám s výběrem rádi pomohou. Neváhejte nás kontaktovat.

Snímač čárového a 2D kódu
Snímač čárového a 2D kódu

Více o čtečkách čárových a 2D kódů

Co je čtečka čárových kódů a k čemu se hodí?

Čtečka čárových kódů je elektronické zařízení, jehož účelem je dekódovat a číst čárové kódy. Je to v podstatě optický skener, který pomocí čočky a světelného senzoru převádí optické impulsy na elektrické. Pomáhá nám tedy rozpoznat určitý objekt, který je kódem definován. Po přečtení kódu jsou údaje odeslány na výstupní port skeneru.

Čtečka čárových kódů je nedocenitelným pomocníkem v každém skladu či obchodě. Kromě přečtení kódu je nám schopná poskytnout přehled položek na skladě v reálném čase, případně i další informace.

Nabízíme sofistikované snímače 2D a 3D kódů i běžné čtečky lineárních čárových kódů. Původní lineární čárové kódy jsou tvořeny rovnoběžnými čarami různé šířky a obsahují pouze textovou informaci. Vícerozměrné čárové kódy umí nést i informaci o ceně, množství, webových stránkách nebo dokonce i obrázek.

Co je čtečka čárových kódů a k čemu se hodí?
Co je čtečka čárových kódů a k čemu se hodí?
Co je čtečka čárových kódů a k čemu se hodí?
Co je čtečka čárových kódů a k čemu se hodí?

Kdy zvolit vysoce odolnou čtečku čárových kódů?

Pokud hledáte řešení pro oblast těžkého průmyslu, stavebnictví nebo jinou oblast s náročnými podmínkami, budou se vám hodit již na první pohled robustnější vysoce odolné čtečky čárových kódů, které jsou pro tyto účely speciálně vyvinuty.

Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.