Datalogic PowerScan 9600 Auto Range (AR) jsou ultra odolné snímače čárových a 2D kódů, které jsou navrženy tak, aby vydržely i ty nejnáročnější podmínky. Mají ultra robustní konstrukci těžiště s vyváženou hmotností, čímž zabraňují jakémukoli stresu během každodenních činností. Dobře viditelný zaměřovací systém umožňuje přesné zaměření na kód, ať už se nachází blízko či daleko.

Řada PowerScan 9600 AR si poradí i s poškozenými čárovými kódy nebo se snímáním přes smršťovací fólii. Je vybavena velmi rychlým skenovacím systémem 1D/2D autofocus umožňující obsluze snadno se pohybovat v krátkých vzdálenostech několika centimetrů (např. skenování vychystávacího seznamu) až do vzdálenosti více než 20 m pro zacílení na nejvyšší čárový kód skladového regálu, a to i ve velmi náročných podmínkách.

Zařízení rovněž zvyšují efektivitu a bezpečnost operátora díky dvojí možnosti vysílaček - patentovaný STAR Cordless System™ společnosti Datalogic nebo varianta Bluetooth 5.0. Více než jednu směnu intenzivního skenování zaručuje dlouhá životnost baterie.

Řada PowerScan 9600 AR je vybavena systémem bezdrátového nabíjení založeným na technologii indukčního nabíjení, která eliminuje interakci s kontakty baterie a kolíky, jež se časem často zašpiní, ohnou nebo zlomí. Tím je pak odstraněn klíčový bod selhání u zařízení používaných v průmyslových či maloobchodních aplikacích.

Základna/nabíjecí stanice BC9600 má modulární design a je k dispozici s několika zásuvnými moduly rozhraní pro standardní i průmyslovou komunikaci, jako jsou protokoly RS-232, USB, standardní Ethernet a průmyslový Ethernet.

Kde využít Datalogic PowerScan 9600 Auto Range

Průmyslový snímač Datalogic PowerScan 9600 AR nalezne využití ve skladových a logistických centrech (odesílání a příjem zboží, příprava balíků, plnění objednávky, vyzvedávání zboží), ve výrobě (manipulace s materiálem, intralogistika, sledovatelnost komponentů, inventář), ale i v maloobchodě (chladírenské sklady, manipulace s materiálem).

Ke stažení

Produktový list

Video k Datalogic PowerScan 9600 Auto Range

Vysoce odolný průmyslový snímač čárových a 2D kódů Datalogic PowerScan 9600 AR.
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.