Datalogic Gryphon 4500 Fixed Series je stacionární snímač se snadným použitím, bleskurychlým výkonem a bezkonkurenční odolností.

Skenovací moduly, navržené pro snadnou integraci a jednoduchou instalaci, poskytují kioskům a výrobcům strojů všestranná řešení připravená k použití. Modul GFS4500 lze jednoduše integrovat s malým úsilím do různých prostor z více stran díky své malé pravidelné velikosti a různým upevňovacím bodům. Verze bez krytu GFE4500 je ideální pro plně integrované řešení na míru.

Skenovací moduly s odolným designem Gryphon 4500 Fixed Series jsou vyrobeny tak, aby vydržely maximální dobu provozuschopnosti a je možné se na ně spolehnout ve vnitřních i venkovních aplikacích. Mají krytí IP54, jsou odolné proti poškrábání a UV záření, disponují širokým rozsahem provozních teplot a velkou odolností proti náhodným pádům, nárazům a vibracím. Modely RS-232 a USB/RS-232 mají integrovaný kabel, zatímco modely USB jsou vybaveny pojistnou sponou, která zabraňuje uvolnění nebo odpojení kabelu USB. 5letá tovární záruka dokazuje, že řada Gryphon 4500 Fixed byla navržena pro maximální provozuschopnost.

Stacionární snímače obsahují nejpokročilejší megapixelovou senzorovou technologii s charakteristickou technologií červeného nebo bílého osvětlení s nastavitelným jasem pro vynikající výkon při čtení. Širokoúhlá optika umožňuje rychlé skenování jakýchkoli 1D i 2D kódů a začíná číst téměř při kontaktu, přičemž nabízí vylepšenou toleranci pohybu a dekódování rychle se pohybujících kódů. Rychlé čtení letenek, palubních lístků, věrnostních karet či kuponů z displejů mobilních telefonů je zajištěno špičkovými dekódovacími algoritmy, na které se lze spolehnout.

Technologie „Green Spot“ spolu s vysoce viditelnou přední LED diodou a integrovaným hlasitým bzučákem s nastavitelnou intenzitou poskytují vynikající zpětnou vazbu úspěšně načteného kódu.

Kde využít Datalogic Gryphon 4500 Fixed Series

Stacionární snímač Datalogic Gryphon 4500 Fixed Series nalezne využití ve službách (samoobslužné kiosky, chytré skříňky, informační body, samoobslužné kiosky u leteckých společností, kontrola vstupenek, turnikety/automatická vrata, řízení přístupu), v maloobchodě (pomocný pokladní skener, ověřování cen), ale i ve zdravotnictví (chemické a biomedicínské analytické stroje) a ve výrobě.

Ke stažení

Produktový list

Video k Datalogic Gryphon 4500 Fixed Series

Skenovací modul Datalogic Gryphon 4500 Fixed Series s všestranným použitím.
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.