Zebra MC9400/MC9450 je ultra odolný mobilní terminál, který vyniká skvělým výkonem, pokročilým skenováním a nejrychlejším mobilním a WiFi připojením (Wi-Fi 6E a 5G).

Jedná se o první mobilní zařízení ve stylu "pistole", která nabízí soukromé i veřejné bezdrátové datové připojení 5G a přináší nové dostupné možnosti bezdrátové sítě do rozsáhlých venkovních i vnitřních prostor. Se dvěma možnostmi SIM karet (nano SIM a eSim) je možné podporovat soukromá a veřejná připojení 5G současně nebo nasadit různé bezdrátové sítě v různých oblastech podnikání.

Zařízení přináší nejrychlejší dostupné Wi-Fi připojení, a tedy i maximální rychlost a výkon. Díky čtyřnásobné šířce pásma a kapacitě, ztrojnásobení rychlosti a až ztrojnásobení dostupného spektra získají pracovníci spolehlivou a okamžitou odezvu aplikací, což zvyšuje produktivitu a efektivitu pracovních postupů.

Pokročilé Bluetooth připojení (ve srovnání s Bluetooth 5.2 a Bluetooth 5.3) zvyšuje energetickou účinnost pro delší životnost baterie, minimalizuje rušení zařízení pro spolehlivější a kvalitnější připojení a umožňuje bezpečnější připojení prostřednictvím vylepšených funkcí zabezpečení.

Mobilní terminál Zebra skenuje kódy na vzdálenosti až 30,5 m, inovativní zelený laserový zaměřovač je navíc až sedmkrát viditelnější než typický červený bod, což usnadňuje skenování položek na horních skladových regálech.

MC9400/MC9450 rovněž disponuje funkcí biometrického rozpoznávání obličeje. Pracovníci získají snadný přístup k zařízení, zatímco vedení získá jistotu, že přístup k zařízení je omezen pouze na předem autorizované uživatele. Tím se eliminuje riziko sdílených nebo kompromitovaných hesel.

Přední kamera s vysokým rozlišením je ideální pro spolupráci založenou na videu. Zadní kamera s nejvyšším rozlišením ve třídě s HDR zároveň poskytuje vysoce detailní fotografie, což je ideální pro dokumentaci příchozích poškozených zásilek či kontroly kvality.

Díky OCR Wedge je automatizace procesů velmi snadná. Zachytí identifikační čísla přepravních kontejnerů, identifikační čísla pneumatik (TIN) nebo například identifikační čísla vozidel (VIN) stisknutím jediného tlačítka, což je ideální pro výrobní závody a sklady.

Mobilní terminál umožňuje výběr ze sedmi klávesnic, které pracovníkům maximálně usnadní zadávání dat. Vyměnit klávesnici je možné na místě, aby se přizpůsobila novým datovým typům nebo zařízením pro opětovné použití v různých oblastech podnikání, a to bez cesty do servisního skladu.

Díky zařízení mohou pracovníci propojit pracovní sílu pomocí push-to-talk a zabezpečených textových zpráv, čímž zajistí okamžitou spolupráci a komunikaci. Reproduktor, mikrofon, hlasový interní reproduktor PTT a bezdrátová náhlavní souprava Bluetooth poskytují kvalitní zvuk při každém hovoru. Na individuálním nebo skupinovém chatu je rovněž možné sdílet soubory a obrázky.

Hlasové a podnikové aplikace, jednoduché starší aplikace či aplikace využívající rozšířenou realitu a umělou inteligenci (bez ohledu na to, kolik aplikací pracovníci potřebují používat), Zebra MC9400/MC9450 je dokáže napájet všechny najednou, čímž posouvají výkon aplikací na další úroveň. Ve srovnání s MC9300 poskytuje nová platforma Qualcomm 2,5 x vyšší výpočetní výkon, o 50 % více RAM, čtyřnásobek Flash a osminásobek úložiště micro SD.

Mobilní terminál je dostupný ve 3 modelech vhodných do nejrůznějšího prostředí - standardní, mrazivé i nevýbušné. Model do mrznoucího prostředí obsahuje vyhřívaný dotykový panel a výstupní okénko skeneru a navíc baterii určenou do mrazu. "Nevýbušný" model třídy 1 Div 28 umožňuje mobilní práci s počítačem v oblastech, kde se vyskytují nebezpečné materiály, jako jsou hořlavé plyny a materiály. S novou baterií BLE a nástrojem Mobility DNA Device Tracker lze zařízení navíc snadno najít, i když jsou vypnutá nebo mají nízkou energii.

Zebra MC9400/MC9450 disponuje velkým 4,3palcovým displejem, který je dobře viditelný uvnitř i venku, funguje za mokra a snadno se používá, dokonce i se silnými rukavicemi. Zařízení je robustní a připraveno na cokoliv. Je voděodolné, zvládá nevyhnutelné každodenní pády na beton a  displej je chráněn sklem Corning Gorilla Glass pro maximální odolnost vůči poškrábání a rozbití.

Baterie PowerPrecision+ jsou navrženy a vyrobeny tak, aby poskytovaly vynikající výkon, spolehlivost a také bezpečnost. Viditelnost do statistik baterií v reálném čase usnadňuje nalezení a výměnu baterií, které již nevydrží plně nabité, a chrání tak celkovou produktivitu. Díky rychlému nabíjení jsou baterie vždy připraveny k použití, přičemž s podporou hot swap výměny baterie je možné ji vyměnit za chodu bez ztráty dat. Testování odolnosti vůči pádu se provádí s vloženou baterií, což zajišťuje, že baterie jsou stejně odolné jako celé zařízení.

Kde využít Zebra MC9400/MC9450

Odolný mobilní terminál Zebra MC9400/MC9450 nalezne uplatnění ve skladech a v dopravě a logistice (příjem zboží, řízení zásob), ve výrobě (nedokončená výroba, sledování materiálu, kontrola kvality, testování bezpečnosti) a v maloobchodě (ověřování a aktualizace cen, příjem zboží, online vyřízení objednávky, správa zásob).

Ke stažení

Produktový list

Video k Zebra MC9400/MC9450

Ultra odolný mobilní terminál Zebra MC9400/9450.
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.