Zebra TC22/TC27 jsou mobilní počítače přinášející do podniků styl i funkce, které zvyšují produktivitu a kvalitu služeb zákazníkům. Toto kompaktní, výkonné zařízení nabízí velký 6palcový displej, 5G, Wi-Fi 6E, integrované skenery, podporu pro placení klepnutím a další bezkontaktní transakce. Je vyrobeno tak, aby poskytovalo lepší návratnost investic.

Jedná se o zařízení ve stylu smartphonu, které je však určeno pro práci. Pracovníci tak získají vynikající výkon ve všech aplikacích s procesorem nové generace, který poskytuje dvojnásobný výkon oproti procesoru předchozí generace a navíc špičkové možnosti paměti a ukládání dat.

Pokud jde o bezdrátové připojení, Zebra TC22/TC27 nabízí vše. 5G a Wi-Fi 6/6E2 poskytují pracovníkům lepší hlasový a datový výkon uvnitř i vně zařízení. Podpora privátních 5G a CBRS3 privátních LTE sítí umožňuje nákladově efektivní bezdrátové připojení v největších vnitřních i venkovních zařízeních. Bluetooth 5.2 přináší lepší kvalitu zvuku při nižší spotřebě energie a přidává jedinečné funkce, které umožňují efektivní způsoby komunikace i spolupráce.

To nejlepší z Androidu – dnes a zítra Podpora prostřednictvím Androidu 16 zajišťuje, že pracovníci budou mít přístup k nejnovějším funkcím každý den, kdy je zařízení v provozu. Větší obrazovka poskytuje více zobrazovacího prostoru a jasná obrazovka s 450 nity je snadno čitelná kdekoli – uvnitř i venku.

Ve srovnání se skenováním pomocí fotoaparátu mobilního telefonu umožňují tato zařízení Zebra zachytit čárové kódy za téměř poloviční čas a s poloviční námahou. Na výběr je standardní skenovací modul SE4710 1D/2D nebo skenovací modul SE55 1D/2D Advanced Range s technologií IntellifocusTM, který je schopen skenovat položky v ruce nebo na nejvyšší skladové polici. Obě možnosti umožňují zachycení prakticky každého čárového kódu ve zlomku sekundy bez ohledu na stav.

TC22/TC27 je snadno integrovatelná se stávajícím bezkontaktním platebním řešením POS, což zákazníkům přináší možnost platit jednoduše přiložením. Vestavěná podpora Apple VAS a Google SmartTap navíc umožňuje TC22/TC27 číst vstupenky, věrnostní a dárkové karty či palubní vstupenky.

Mobilní terminál je ergonomicky navržený pro celodenní pohodlí. Je téměř o 10 % tenčí než jeho předchůdce, s tvarovaným povrchem, který snižuje tlakové body a poskytuje bezpečnější a pohodlnější úchop pro jakoukoli velikost ruky.

TC22/TC27 má odolný design vyrobený tak, aby vydržel roky. Je vodotěsný, prachotěsný a odolný vůči opakovaným pádům. Sklo Corning® Gorilla® Glass odolné proti rozbití a poškrábání chrání dva nejzranitelnější prvky – displej a výstupní okno skeneru.

K dispozici jsou 2 druhy baterií, standardní 3800 mAh baterie pro napájení na celou směnu nebo rozšířená 5200 mAh pro vícesměnný provoz. S vyjímatelnými bateriemi se zařízení nebude muset nikdy vyřazovat z provozu kvůli nabíjení. Účelové příslušenství, jako je například zaklapávací rukojeť, přenosný držák na paži, pouzdro nebo popruh na ruku, usnadní každou práci od maloobchodu až po logistická a distribuční centra.

Zebra TC22/TC27 umí zachytit současně všechny čárové kódy, i když jsou na více štítcích, a to vše jediným stisknutím tlačítka skenování. Dále zachytí a ořízne obrázek dokumentu, detekuje přítomnost podpisu i zadává data pomocí přizpůsobené softwarové klávesnice.

Řešení Workstation Connect umožňuje okamžitě vytvořit pracovní stanici na vyžádání nebo POS stanici – stačí připojit monitor, klávesnici, myš, tiskárnu, skener nebo platební terminál ke Connect cradle a dokovat zařízení. Není tedy potřeba kupovat a spravovat samostatné pevné pracovní stanice. A pomocí zařízení, která již firmy vlastní, je možné vytvářet POS stanice na vyžádání kdykoliv a kdekoliv.

Kde využít Zebra TC22/TC27

Mobilní terminál Zebra TC22/TC27 nalezne uplatnění v maloobchodě (kontrola cen, vyhledávání položek, řízení zásob, správa úkolů), v logistických a distribučních centrech a kurýrních službách (doručování zboží, platba na dobírku), v lehké výrobě a ve skladech (třídění zboží, správa zařízení) a ve službách (prodej vstupenek).

Ke stažení

Produktový list

Video k Zebra TC22/TC27

Mobilní terminál s všestranným využitím Zebra TC22/TC27.
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.