TC53e/TC53e-RFID/TC58 od společnosti Zebra je prachotěsný, vodotěsný i nárazuvzdorný mobilní terminál poskytující spolehlivý výkon, který pracovníci potřebují k zajištění maximální produktivity pracovní síly a také návratnosti investic.

Díky komplexním hlasovým funkcím, včetně tří integrovaných mikrofonů, dvou reproduktorů, podpory bezdrátových a kabelových náhlavních souprav a potlačení šumu na bázi AI neuronové sítě pro vynikající srozumitelnost, je možné bez problémů slyšet každé slovo při každém hovoru.

Nejlepší fyzické zabezpečení přináší Secure Element prostřednictvím vyhrazeného čipu, který zabraňuje fyzickým hardwarovým útokům a neoprávněnému přístupu k citlivým datům. Procesor Qualcomm® navíc poskytuje téměř dvojnásobný výkon než předchozí generace procesorů, přičemž spotřebuje ještě méně energie. Paměť až 8 GB RAM a 128 GB Flash, plus podpora až 2 TB integrovaného úložiště, dává prostor pro jakékoli aplikace.

Zebra TC53e/TC53e-RFID/TC58e nabízí nejnovější, nejrychlejší a nejspolehlivější bezdrátovou komunikaci díky 5G, Wi-Fi 6E a Bluetooth 5.3. Zařízení navíc disponuje velkým 6palcovým FHD+ jasným displejem od okraje ke okraji, který poskytuje bohatší zážitek ze sledování a je snadno viditelný uvnitř i venku. Dotyková obrazovka navíc funguje za mokra i v rukavicích.

Mobilní počítače TC53e, TC53e-RFID a TC58e jsou rovněž dobré pro životní prostředí. Jsou navrženy a vyrobeny z 25 procent z recyklovaných plastů, zároveň bez mnoha hlavních ekologických toxinů, jako je rtuť a PFO/PFOA. Baterie jsou vyjímatelné a recyklovatelné, přičemž statistiky baterií poskytují přehled o tom, kdy již baterie nejsou dostatečně zdravé na to, aby udržely plné nabití. To umožní používat baterie déle, aniž by docházelo k prostojům mobilního zařízení. Obaly jsou z 98 procent biologicky rozložitelné a využívají recyklované materiály. Zařízení může zároveň fungovat jako pracovní stanice, sluchátko PBX a obousměrné rádio, čímž se sníží počet zařízení ve firmě spolu se spotřebou plastů a elektroniky.

Různé případy použití vyžadují různé snímače, mobilní terminály Zebra si s každou situací umí poradit a přináší do podniků flexibilní možnosti skenování. V případě zachycování velkého množství čárových kódů, fotografií a dokumentů v interiéru, je vhodné zvolit SE4720. Pro pořizování čárových kódů, fotografií a dokumentů uvnitř i venku i na jasném slunci, je nejlepší SE4770. Pro flexibilní rozsah skenování a zachycování čárových kódů až na vzdálenost více než 12,2 m je nejlepší volbou SE55 s technologií Intellifocus™, která usnadňuje skenování položek vysoko na policích ve skladu. Všechny varianty poskytují okamžité zachycení prakticky každého čárového kódu ve zlomku sekundy bez ohledu na jeho stav.

Barevný zadní fotoaparát s rozlišením 16 Mpx na zadní straně pořizuje fotografie s bohatými detaily, což je ideální pro dokumentaci poškozených předmětů či potvrzení o doručení. Přední 8Mpx kamera zase umožňuje videohovory pro okamžitou spolupráci potřebnou k dokončení práce.

Provozní teplota zařízení je -20 °C až 50 °C.

Kde využít Zebra TC53e/TC53e-RFID/TC58e

Mobilní terminál Zebra TC53e/TC53e-RFID/TC58e nalezne využití v maloobchodě (kontrola cen, kontrola zásob, plnění objednávek, vyhledávání položek, asistovaný prodej, řízení cen, inventura, merchandising, kontrola propagace) a ve službách (terénní servisní technici - správa aktiv, inventář dílů, fakturace, plánování, poštovní dopravci či řidiči kurýrních služeb - doklad o dodání, správa aktiv, fakturace, poziční služby).

Ke stažení

Produktový list

Video k Zebra TC53e/TC53e-RFID/TC58e

Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.