Honeywell RP2f/RP4f je mobilní tiskárna etiket, která přináší zvýšení produktivity a snížení chybovosti tím, že umožňuje pracovníkům tisknout štítky na místě, které momentálně potřebují. Ty následně aplikují kdykoli a kdekoli je potřeba.

Tiskárna je dodávána s výkonným procesorem a inteligentním řízením spotřeby - umožňuje plynulý a nepřetržitý provoz a pracovníci tak mohou pracovat například s nižší frekvencí výměny baterie a časovými prostoji.

Řada RPF tiskne štítky v šířce až 25,4 mm (RP2f), případně 104,1 mm (RP4f) a může pojmout širokou škálu médií, včetně těžkého materiálu potřebného pro zavěšení štítků či jiné speciální potřeby. Design s rychlým a snadným zaváděním navíc znamená méně přerušení a zvýšenou produktivitu, ať už pracovníci používají jeden typ média nebo několik.

Mobilní tiskárny mají možnost připojení Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac pro nejlepší dosah a rychlou datovou komunikaci v síti WLAN. Zahrnují také Bluetooth 5.0 LE bez příplatku pro situace, kdy jsou pracovníci mimo dosah WLAN nebo používají tiskárnu s mobilním počítačem Bluetooth.

Zařízení RP2f/RP4f je postaveno na softwarové platformě společnosti Honeywell a nabízí IT manažerům snadnou integrovanou správu zařízení, vysokou úroveň zabezpečení po celou dobu životnosti tiskárny a upgrady, které umožňují aktualizaci tiskáren o vylepšené funkce.

Tiskárny mají krytí IP54, odolnost vůči pádu 2 m a provozní teplotu -20 °C až 55 °C.

Kde využít Honeywell RP2f/RP4f

Mobilní tiskárny etiket Honeywell RP2f/RP4f jsou ideální pro přímé dodávky do obchodů, terénní a jiné službyslužby, maloobchody i dopravu a logistiku.

Ke stažení

Produktový list
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.