ProGlove LEO je nositelný skener poskytující maloobchodnímu a skladovému prostředí vyšší efektivitu, vyšší kvalitu procesů a lepší ergonomii. Díky tomu, že pracovníci nemusí sahat po ručním snímači a mohou se volně pohybovat se čtecím zařízením přímo na hřbetu ruky, se ušetří až 4 sekundy při každém skenu.

Optická, haptická i akustická zpětná vazba informuje pracovníka, zda byl procesní krok proveden správně, což snižuje celkovou chybovost až o 33 %. Výdrž baterie je až 4 000 skenů na jedno nabití.

ProGlove LEO přináší kvalitu a přidanou hodnotu, které se od nositelných snímačů očekávají, za velmi dostupnou cenu. Nositelné skenování je tedy nyní dostupné pro každého, kdo chce ušetřit čas díky technologii handsfree. Jedná se o podnikově ověřené efektivní řešení s nepřekonatelnou návratností investic.

Kde využít ProGlove LEO

Nositelný skener čárových kódů ProGlove LEO nalezne uplatnění zejména ve skladovém hospodářství (vychystávání zboží, inventura, balení, příprava dodávky).

Ke stažení

Produktový list
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.