Malé nositelné snímače kódů ProGlove MARK 2 jsou skvělým společníkem pro pracovníky, kteří provádějí velké množství skenů. Odpadá jim nutnost sahat po ruční čtečce v každém kroku skenování, čímž ušetří až 4 sekundy v procesu dokumentace a dosáhnou maximální produktivity ve všech oblastech použití.

Optická, haptická a akustická zpětná vazba informuje pracovníka, zda byl procesní krok proveden správně, což snižuje chybovost až o 33 %. S výdrží baterie až 10 000 skenů na jedno nabití je toto nositelné zařízení perfektní pro průmyslové aplikace s vysokou frekvencí skenování, jako je vychystávání zboží, kontrola kvality, skenování na výrobních linkách, příchozí a odchozí zboží apod.

Nositelný snímač je umístěn na hřbetu ruky, který funguje jak na holé ruce, tak i v rukavicích. Připevňuje se rovněž k navijáku, který lze připnout na opasek či nosit na šňůrce. Ve všech případech to znamená, že pracovníci mají vždy obě ruce volné, aby se mohli soustředit na jinou práci. Pokud sáhnou po balíku, nemusí po použití ruční čtečku čárových kódů odkládat a znovu ji zvedat pro další krok. Pracovní postupy se tak stanou plynulými a s menším přerušováním. Tímto způsobem MARK 2 zvyšuje efektivitu a kvalitu procesu a je efektivnější než klasické ruční čtečky čárových kódů.

Nositelný skener byl vyvinut s nejvyššími standardy ergonomie. Není větší než krabička od zápalek (měří 50 x 45 mm) a perfektně padne na hřbet ruky. Zároveň je tak plochý (16 mm), že pracovník může snadno umisťovat položky do úzkých prostor nebo dosáhnout do krabic. Díky hmotnosti 40 g nemá ve svém oboru konkurenci.

Pro více možností použití je dostupný ve dvou verzích, standard range (vysokorychlostní čtečka čárových kódů) a mid range (snímač čárových kódů s rozšířeným dosahem - až 150 cm).

Kde využít ProGlove MARK 2

Nositelný skener čárových kódů ProGlove MARK 2 nalezne široké uplatnění v dopravě a logistice a ve výrobě, ať už se jedná o balicí linky, příjem zboží, výrobní linky nebo vychystávání objednávek.

Ke stažení

Produktový listDatasheet MARK 2 standard rangeDatasheet MARK 2 mid range
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.