Vícerozsahový nositelný snímač kódů ProGlove MARK 3 je nejrychlejší, nejlehčí a nejuniverzálnější variantou pro optimalizaci operací skenování bez použití rukou. Zrychluje procesy v náročném prostředí dodavatelského řetězce od montážní linky až po logistická centra a intuitivně naskenuje cokoliv od ručně balených štítků až po vzdálené identifikační značky. MARK 3 tedy umožňuje nejhladší a nejflexibilnější operace.

Jedná se o efektivní a všestranné skenovací zařízení, které je díky snadnému zaměřování optimalizováno pro rychlé snímání čehokoliv ze vzdálenosti 10 cm až 600 cm. Nabitá baterie vydrží až 12 000 skenů, přičemž 3 000 skenů je možných už po 20 minutách nabíjení. Plné nabití trvá méně než 2 hodiny.

Neuvěřitelně lehký a kompaktní nositelný skener ProGlove MARK 3 byl navržen pro použití do náročného prostředí. Má robustní konstrukci vhodnou pro venkovní operace, přičemž odolává vodě a prachu (krytí IP65) i nízkým teplotám.

MARK 3 přináší větší flexibilitu a úsporu času v nejkritičtějších procesech zaměřených na člověka, neboť umožňuje ještě více případů použití pro nositelné skenování a pokrok v současných skenovacích operacích nositelných zařízení. Poskytuje pracovníkům podporu a flexibilitu při zdokonalování provozu a skenování z jakékoliv vzdálenosti, umožňuje rychle reagovat na výkyvy ve vychystávacích zónách a vyhodnocovat procesy na první pohled v reálném čase.

Kde využít ProGlove MARK 3

Nositelný snímač kódů ProGlove MARK 3 nalezne uplatnění ve výrobě a dopravě a logistice (provoz vysokozdvižných vozíků, vychystávání palet a skladování, manipulace se zavazadly, vychystávání, balení a třídění zboží, montáž aj.). Jedná se o perfektní high-tech skener pro jakékoliv aplikace.

Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.