ProGlove MARK Basic je nositelný snímač kódů, který poskytuje vyšší efektivitu, kvalitu procesů a ergonomii v maloobchodním a skladovém prostředí, kde šetří až 4 sekundy při každém skenování. Pracovníci nemusí sahat po ručním snímači a mohou se volně pohybovat se čtecím zařízením přímo na hřbetu ruky. S Bluetooth Low Energy Standard je možné MARK Basic připojit ke stávajícím systémům a koncovým zařízením bez jakékoliv námahy, přičemž baterie umožňuje až 7 000 skenů na jedno nabití a vydrží tak na celou směnu.

Pracovníci sáhnou po skeneru čárových kódů v průměru 1000 krát za směnu, kdy v případě ruční čtečky ji zvednou a znovu položí při každém skenování. Zbytečné pohyby rukou, jež zabírají čas, přerušují pracovní postup a stávají se tak potenciálními zdroji chyb. Pokud však mají pracovníci na hřbetu rukou nositelný snímač, mohou se lépe soustředit na práci a ušetřit čas při úchopu. Ruce jsou pak volné pro primární práci, jako je např. vybírání položek z regálu nebo přesun zásob.

MARK Basic je k dispozici ve dvou variantách, optimalizovaná pro použití ve středním rozsahu skenování 30 cm – 150 cm a pro použití ve standardním rozsahu 10 cm – 80 cm. Ať už zaměstnanec pracuje z vysokozdvižného vozíku a skenuje skladovací prostor nebo stojí a zvedá balíky ke skenování, data jsou zachycena tím nejefektivnějším způsobem.

Veškerý čas, který pracovníci potřebují k zahájení směny, jsou 4 sekundy. Díky zjednodušenému designu není potřeba žádné školení, uživatelé začnou efektivněji pracovat již po jednom dni adaptace. Přenosnost, nízká hmotnost a snadné použití jsou základními předpoklady pro přijetí skeneru MARK Basic uživateli. Zařízení navíc používá průmyslový standard Bluetooth Low Energy pro připojení k terminálům, tabletům nebo chytrým telefonům bez ohledu na systém.

Kde využít ProGlove MARK Basic

Nositelný snímač ProGlove MARK Basic nalezne uplatnění především ve skladovém hospodářství v dopravě a logistice a v maloobchodě (umístění zásob, přemísťování zásob, paletizace, kontrola zásob, balení apod.).

Ke stažení

Produktový list
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.