ProGlove MARK Display je malý nositelný snímač kódů velikosti krabičky od zápalek s hmotností pouze 48 g. Je tedy lehčí než mnoho chytrých hodinek na trhu, přičemž eliminuje potřebu zvedat a přenášet tradiční skenery, které mohou vážit až 10 krát tolik.

Tento nositelný skener sděluje pouze základní data, která pracovníci potřebují pro efektivitu a vysoký výkon. Verze standardní řady zaručuje nejrychlejší výkon pro skenování v blízkém poli (10 – 80 cm), verze se středním dosahem je ideální pro aplikace s různými snímacími vzdálenostmi (optimální vzdálenost skenování je od 30 cm do 150 cm).

Snímač ProGlove s vysoce kontrastním nereflexním 1,54″ displejem poskytuje pracovníkům v první linii informace na zadní straně ruky, což v průměru ušetří až 6 sekund na skenování, a zároveň pomáhá snižovat chyby. Zařízení má krytí IP54, odolává pádům z výšky až 1 m a je možné jej připojovat přes Bluetooth.

Pokud jde o připojení k ERP nebo WMS systému, MARK Display podporuje průmyslové standardy. Vzhledem k tomu, že čas implementace je klíčový, k přímé komunikaci se serverem je možné použít Websocket API, např. přes ABAP Push Channels nebo jako uživatel ITS Mobile, které zjednodušují integraci s Ivanti Wavelink. Pomocí softwarových partnerů Staylinked a Ivanti lze dovybavit telnet systém a nastavit první proces během jednoho dne.

Kde využít ProGlove MARK Display

Nositelný skener ProGlove MARK Display nalezne využití ve výrobě, ve skladech a v dopravě a logistice.

Ke stažení

Produktový list
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.