Zebra Pay je první integrované řešení pro mobilní platby na bázi SPoC2, které podnikům umožňuje přijímat karty předních značek kdekoli na kompatibilních mobilních zařízeních Zebra, a to bez nutnosti připojení Bluetooth nebo samostatného příslušenství. Toto cloudové řešení s certifikací EMV L3 podporuje platební technologie, včetně čipu, bezkontaktního NFC a magnetického proužku se zadáním PIN.

Nyní mohou zařízení Zebra, která umožňují zaměstnancům odpovídat na otázky zákazníků, vyhledávat ceny a dostupnost zásob, přijímat a odkládat příchozí zásilky, sloužit také jako snadno nasaditelný a bezpečný mobilní platební terminál. Už žádné dlouhé fronty a dlouhé čekací doby na dokončení nákupu – spolupracovníci mohou zákazníkům pomáhat a přijímat platby kdekoli a všude. Výsledkem je zvýšený prodej, lepší zákaznická zkušenost, zvýšená loajalita zákazníků a vynikající návratnost investic do mobilních zařízení Zebra.

Zebra Pay přináší do společností řešení na bázi PCI SPoC, které umožňuje bezpečné zadávání PIN přímo na dotykové obrazovce kompatibilního mobilního počítače Zebra, a tím eliminuje potřebu tradičního platebního terminálu. Nyní jsou kompletním platebním řešením stejná malá a kompaktní ruční zařízení, která pracovníci používají k provádění mnoha úkolů potřebných pro pomoc zákazníkům a zajištění hladkého chodu ve firmě. Se Zebra Pay navíc mobilní počítač Zebra nevyžaduje platební terminály a příslušenství třetích stran a pracovníci mohou nosit kompletní mobilní platební řešení ve své dlani.

Pokud jde o mobilní platby, Zebra Pay přijímá jakýkoliv typ transakce. Zákazníci mohou platit dotykem telefonu pomocí svých digitálních peněženek nebo karet s podporou NFC; vložit čipovou kartu nebo karty založené na MSR a bezpečně zadají PIN přímo na obrazovce mobilního zařízení Zebra. Není potřeba žádné další klávesnice. A protože Zebra Pay má certifikaci EMV L3, jsou podporovány všechny přední značky karet, včetně Visa®, Mastercard®, American Express®, Discover® a UnionPay®.

Díky snadné integraci API a předběžné certifikaci lze zkrátit čas potřebný k nasazení na minimum. Vzhledem k tomu, že Zebra Pay je plně certifikovaná, registrace a nasazení mobilních zařízení jsou rychlé, snadné a bezpečné. Merchant Sandbox usnadňuje testování aplikace Zebra Pay, přičemž po úspěšném testování je možné Zebra Pay okamžitě nasadit a není nutné čekat na certifikace.

Veškerá data je možné spravovat pomocí komplexního cloudového portálu pro správu Zebra Pay Merchant Portal. Ten poskytuje přehled o celkovém využití systému a umožňuje zákazníkům sledovat nasazení, stav hardwaru, transakce, branding a auditní záznamy pro všechna či jediné místo. Zebra Pay tedy poskytuje centralizovanou správu, zabezpečení, monitorování a možnosti nasazení na podnikové úrovni pro organizace jakékoli velikosti včetně největších podniků se zařízeními po celém světě.

Protože cloudové zabezpečení neustále monitoruje celé řešení Zebra Pay, není třeba zamykat mobilní zařízení Zebra Android GMS. Na rozdíl od jiných kapesních mobilních platebních řešení je možné na mobilních zařízeních Zebra nadále používat aplikace dle konkrétního výběru a instalovat a spravovat aplikace prostřednictvím EMM, včetně aplikací obchodu Google Play.

Řešení pro mobilní platby mají obvykle více hardwarových prvků, více softwarových aplikací i více kontaktů zapojených do vývoje, nasazení a podpory. Řešení problémů je pak velkou výzvou, neboť koordinace s více dodavateli je časově náročná, složitá a nákladná. Zebra Pay poskytuje vše pod jednou střechou, od implementace a nasazení až po průběžné odstraňování problémů.

Provozní teplota zařízení je -10 °C až 40 °C.

Kde využít Zebra Pay

Platební řešení Zebra Pay nalezne uplatnění v maloobchodě (obchodní domy, specializované obchody, večerky, diskontní prodejny - asistovaný prodej, vratky, online objednávky, vyzvedávání zboží), v dopravě a logistice (kurýrní a poštovní služby), ve službách (restaurace, hotely, sportovní zařízení, letiště) a u terénní pracovníků (servis, opravy).

Ke stažení

Produktový listAplikace Zebra Pay

Video k Zebra Pay

Zebra Pay je platební řešení, které mění mobilní zařízení Zebra na platební terminály a umožňuje provedení platební transakce.
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.