Honeywell Granit XP 1990iXLR je snímač čárových kódů s vysokou odolností a prvotřídním výkonem skenování, který zvyšuje efektivitu a spolehlivost v náročných aplikacích.

Je vhodný jak pro běžné operace skenování 1D a 2D kódů v blízkém poli, tak i snímání UPC s maximálním dosahem až 24 m. Díky svému výkonu si navíc poradí i s nekvalitními, poškozenými či špatně vytištěnými kódy.

Tento model poskytuje vynikající viditelnost při zaměřování uvnitř i venku. Jasnější a viditelnější zaměřovač nabízí přesnější a intuitivní zaměřování v typickém rozsahu světelných podmínek, zaměřovací systém pro denní světlo nabízí přesné zaměřování za jasného slunečního světla.

Granit XP 1990iXLR je vyroben tak, aby vydržel drsné zacházení v prašném i vlhkém prostředí, včetně pádů z výšky až 3 m. Odolává každodenním nárazům a pádům z pracovní stanice či dokonce vysokozdvižných vozíků. Provozní teplota je -40 °C až 70 °C a krytí IP67.

Kde využít Honeywell Granit XP 1990iXLR

Snímač 1D a 2D kódů Honeywell Granit XP 1990iXLR se uplatní jak v dopravě a logistice, tak i ve výrobním prostředí.

Ke stažení

Produktový list
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.