Vysoce odolný snímač čárových a 2D kódů Honeywell Granit XP 1991iXLR byl navržen tak, aby nabízel prvotřídní výkon a hloubku skenování v plném rozsahu a zvýšil tak efektivitu a spolehlivost v kritických aplikacích. Tvarově je vhodný pro různé prostředí od skenování v blízkém poli (do 2 m) až po operace skenování na extrémně dlouhé vzdálenosti (až 24 m). Tím zvyšuje produktivitu pracovního postupu.

Granit XP 1991iXLR poskytuje prvotřídní výkon skenování, a to i poškozených či nekvalitních kódů. Laserový zaměřovač XLR nabízí vynikající viditelnost při zaměřování uvnitř i venku. Jasnější a viditelnější zaměřovač skenuje přesněji a intuitivněji v typickém rozsahu světelných podmínek, zaměřovací systém pro denní světlo nabízí přesné snímání za jasného slunečního světla.

Zařízení bylo vyrobeno tak, aby vydrželo drsné zacházení a pokračovalo v práci i po každodenních nárazech či pádech z vysokozdvižných vozíků. Provozní teplota je -30 °C až 50 °C, krytí IP67. Granit XP 1991iXLR pomáhá snižovat celkové náklady na vlastnictví a zvyšuje dobu provozuschopnosti zařízení.

Kde využít Honeywell Granit XP 1991iXLR

Snímač čárových kódů Honeywell Granit XP 1991iXLR nalezne uplatnění v náročných aplikacích jako je výroba a rovněž v dopravě a logistice.

Ke stažení

Produktový list
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.