Produkt "Datalogic Matrix 320" byl nahrazen novějším produktem nebo se již nevyrábí.

Datalogic Matrix 320 je 2MP snímač ve formátu 16:9 poskytující horizontální zorné pole a výkon 3MP snímače. Je postavený na platformě Multicore, čímž poskytuje bezkonkurenční rychlost čtení pro nejnáročnější aplikace především v obalovém průmyslu. Čtení poškozených štítků nebo kódů  a silný čtecí výkon DPM z něj činí dokonalého společníka pro mnoho aplikací. Jeho kompaktní tvar umožňuje montáž téměř kdekoli, včetně míst, kde se tradičně používají ruční skenery. Speciální 6mm Liquid Lens (LQL) navíc poskytují široký pozorovací úhel a rozšiřují stávající rozsah středních a úzkých pozorovacích úhlů. 

Tento stacionární snímač 2D kódů si můžete přizpůsobit vašim konkrétním potřebám díky rozšířenému portfoliu objektivů, osvětlení, filtrů a příslušenství. Vzhledem k tomu, že je modulární, jej můžete snadno přizpůsobit tak, aby vyhovoval velké většině vertikálních aplikací. Barva a intenzita osvětlení jsou snadno volitelné na základě typu kódu, materiálu, na kterém je kód umístěn, a barvě materiálu. Pokud však dáváte přednost jednoduchému plug and play řešení, je možné zakoupit již sestavený, plně fukční model, k použití ihned po vybalení z krabice. 

Stejně jako ostatní čtečky Matrix, přichází i řada 320 se širokou škálou montážních držáků, otočných konektorů a možností zapojení, aby vyhovovaly všem typům instalace. Při použití technologie Liquid Lens (LQL) pro extrémní flexibilitu čtení je snadné na dálku měnit zaměřování, aniž byste museli zařízení otevírat či se ho dotýkat. Dálkové ostření na  LQL se skvěle hodí v situacích, kdy je potřeba pořídit více snímků stejného objektu v různých ohniskových vzdálenostech. Matrix 320 rovněž poskytuje jednoduchou vizuální 360° vícebarevnou vizuální zpětnou vazbu o stavu, kdy je snímač v konfiguračním režimu (modrá) nebo zda bylo čtení úspěšné (zelená) či nikoliv (červená).

Tato stacionární čtečka od Datalogicu má jedinečnou výhodu v tom, že jej mohou operátoři používat jako pevnou čtečku namísto tradičních ručních skenerů. Díky tomu mohou být splněny rostoucí požadavky na hygienu a bezpečnost na pracovišti, neboť pracovníci nemusí udržovat skener v čistotě a místo toho se mohou soustředit na jiné činnosti, zatímco využívají pevný snímač ke skenování rychle se pohybujících čárových kódů. Jednoduchý zaměřovací systém s křížovou projekcí a dobře viditelnou odezvou poskytuje snadné vizuální potvrzení. Kromě zvýšené hygieny a kontroly kontaminace vede hans-free provoz čtečky Matrix 320 k vyšší efektivitě linky v různých průmyslových odvětvích a aplikacích.

Kde využít Datalogic Matrix 320

Stacionární snímač Datalogic Matrix 320 nalezne využití především ve výrobě, automobilovém průmyslu, farmaceutickém a potravinářském průmyslu, elektrotechnickém průmyslu (přímé čtení a označování součástek, sledovatelnost součástek, sledovatelnost konce linky apod.). Dále také v dopravě a logistice v distribučních centrech (vychystávání palet, sledovatelnost balíků, balení, ověřování palet, plnění objednávek apod.)

Ke stažení

Produktový listManuál

Video k Datalogic Matrix 320

Stacionární snímač 2D kódů, který poskytuje bezkonkurenční rychlost čtení pro nejnáročnější aplikace především v obalovém průmyslu.
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.