id_page_425 id_parent_45 id_template_3 lang_cs mod_datacat datacat mod_datacat_category datacat_category cookie_eu_bar_shown not_mobile not_tablet">

Mobilní terminály Zebra

V této kategorii jsme pro vás nachystali nabídku mobilních terminálů firmy Zebra. Výkonné mobilní terminály Zebra jsou ruční počítače s vlastní pamětí pro mobilní sběr a zpracování dat s integrovaným snímáním čárového kódu. Některé mobilní terminály Zebra mohou být vybaveny i snímačem magnetických karet či dalšími pokročilými funkcemi. Mobilní terminály Zebra zajišťují rychlé načítání a zpracování potřebných dat. Tyto mobilní terminály se používají např. pro provedení rychlé inventury, pro sledování stavu zásob a řízení toku metriálu a zboží. Pokud máte zájem o bližší informace ohledně jednotlivých mobilních terminálů Zebra a jejich vhodných aplikacích, pak nás kontaktujte. Ochotně vám poradíme.

Zebra je globální společnost, která se zabývá výrobou tiskáren čárových kódů, mobilních terminálů, čteček čárových kódů, RFID technologií apod. Výrobky od firmy Zebra se využívají v maloobchodě, výrobě, logistických společnostech, ale i na úřadech či v nemocnicích.

Mobilní terminály společnosti Zebra jsou vysoce kvalitní a spolehlivé, a proto v našem sortimentu najdete širokou škálu zařízení.

Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.