Mobilní terminál Zebra TC73/TC78 přináší ohromující rychlost, špičkový výkon, paměť i úložiště. Osmijádrový procesor Qualcomm 6490 nové generace poskytuje v porovnání s procesorem Qualcomm SD660 o 90 % vyšší výpočetní výkon, o 400 % rychlejší grafický procesor a šestkrát přesnější určování polohy. Zároveň paměť 8 GB RAM a 128 GB Flash, plus 2 TB MicroSD karta slot přináší dostatek místa pro datově nejnáročnější aplikace.

Pokročilá technologie výroby a materiálů umožňuje odolnější konstrukci, a to bez zvýšení hmotnosti nebo tloušťky. Tento mobilní počítač je zkonstruován tak, aby zvládl pády z výšky až 3,05 m na beton a 2 000 po sobě jdoucích pádů. S krytím IP65 a IP68 je prachotěsný a vodotěsný a lze jej tedy ponořit do vody nebo postříkat hadicí. Corning Gorilla Glass chrání displej a okno zobrazovače s maximální odolností proti proti případnému poškrábání či rozbití. Pokročilý průmyslový design a ergonomie přináší vynikající pohodlí prakticky jakékoli velikosti ruky a minimalizuje námahu potřebnou k držení a používání těchto zařízení díky výjimečnému vyvážení, oblasti úchopu a správnému umístění a velikosti kláves.

Špičkový pokročilý 6palcový displej od okraje k okraji je snadno viditelný uvnitři i venku a funguje za mokra dokonce i v rukavici. Zařízení je možné pořídit se 4 možnostmi baterie - standardní, s rozšířenou kapacitou, s bezdrátovým nabíjením a BLE, přičemž všechny baterie umožňují rychlé nabíjení.

Mobilní terminály Zebra TC73/TC78 poskytují pracovníkům nejvyšší rychlost díky Wi-Fi 6E a 5G. Wi-Fi 6E je třikrát rychlejší a podporuje čtyřnásobný počet zařízení, 5G přináší bezdrátovým sítím rychlost kabelového připojení a navíc lepší kvalitu i sílu signálu.

Zařízení jsou k dispozici s dvěmi skenovacími motory. SE4770 nabízí standardní rozsah skenování 60 cm, široké zorné pole a maximální toleranci pohybu. Skenovací modul SE55 1D/2D Advanced Range s technologií IntelliFocusTM umožňuje zachycení čárových kódů vruce až na vzdálenost 12,2 m bez zbytečného ohýbání se nebo šplhání po žebřících. Oba snímače snímají čárové kódy prakticky za jakýchkoli podmínek a osvětlení a skenovací tlačítko je dimenzováno na jeden milion aktivací. 

Zebra TC73/TC78 umožňuje zachycovat fotografie a inteligentní video s ultra vysokým rozlišením. 16MP integrovaný fotoaparát nabízí nejvyšší rozlišení ve své třídě a LED blesku generuje vyvážené bílé světlo. Vysoký dynamický rozsah (HDR) zachycuje detaily i v nejsvětlejších a nejtmavších oblastech fotografie, přičemž s volitelnou optickou stabilizací obrazu (OIS) je snadné pořizovat ostré, detailní fotografie pro dokumentaci stavu, potvrzení o doručení a další.

Kde využít Zebra TC73/TC78

Mobilní terminál Zebra TC73/TC78 nalezne uplatnění v dopravě a logistice, ve skladech a výrobě, ale také v maloobchodě.

Ke stažení

Produktový list

Video k Zebra TC73/TC78

Ultra odolný mobilní terminál od společnosti Zebra.
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.