Řada mobilních počítačů Denso BHT-M80 vyniká především perfektním skenovacím výkonem. V kombinaci s operačním systémem Android 10 a osmijádrovým procesorem se stává nepostradatelným společníkem pro spolehlivý a rychlý mobilní sběr dat.

Denso BHT-M80 umožňuje rychle a bez námahy zachytit i ty nejobtížnější štítky, ať už jsou ohnuté, rozmazané, špatně vytištěné či dokonce na vysoce reflexním povrchu. Skenovací výkon zařízení je na světové úrovni.

Při vynikající rychlosti 30 skenů za sekundu zachycuje terminál kódy rychleji, než je vidí. Tato vysoká rychlost čtení umožňuje uživatelům skenovat více štítků za sebou jedním plynulým pohybem ruky, což ve výsledku šetří čas a peníze.

Zařízení BHT-M80 jsou standardně vybavena systémem Android 10, tedy intuitivním operačním systémem, který většina uživatelů zná ze svých chytrých telefonů. Díky uživatelské zkušenosti a krátké seznamocací fázi pro manipulaci s terminálem mohou zaměstnanci okamžitě začít, což pro společnost znamená značnou úsporu času a nákladů.

Mobilní počítač je vybaven osmijádrovým procesorem Qualcomm® SDM660, který poskytuje špičkový výkon, a to i při současném běhu několika procesů. Zaměstnanci tak mohou pracovat bez zbytečných přerušení.

Pro maximální uživatelskou přívětivost je skenovací hlava terminálu nakloněna takovým způsobem, že během skenování lze zaujmout přirozenou polohu ruky a uživatel může mít displej v plném zobrazení během celého procesu čtení. Zvláštností řady BHT-M80 je úhel snímání 40°, který nabízí nejen ergonomické výhody uvedené výše, ale zařízení také umožňuje snadno detekovat štítky za nebo na vysoce reflexních plochách, jako je sklo a kov.

Mobilní terminál Denso má provozní teplotu -20 °C až 50 °C a krytí IP65/IP67.

Kde využít Denso BHT-M80

Mobilní počítače Denso řady BHT-M80 naleznou uplatnění v dopravě a logistice a v maloobchodě.

Ke stažení

Produktový list
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.