BHT-M60 od společnosti Denso je mobilní terminál, který vyniká především snadnou manipulací. Pro zaměstnance má velkou hodnotu zejména při dlouhých procesech sběru dat (např. při inventarizaci), neboť se jim pohodlně vejde do ruky, a mohou se tak plně soustředit na svou práci. Rukojeť je tedy tvarována tak, aby působila jako přirozené prodloužení ruky uživatele. Ukazováček lze umístit do prohlubně na zadní straně, kterou je možné použít k vyvinutí protitlaku při stisknutí předního uvolňovacího tlačítka.

Mobilní terminály BHT-M60 poskytují vysoký skenovací výkon. Rozmazané, špatně vytištěné nebo ohnuté štítky lze díky skenovacímu enginu přečíst rychle a bez námahy. Dokonce i vysoce reflexní povrchy, jako je sklo a kov, již nejsou překážkou, a to díky šikmé snímací hlavě skenující kódy pod úhlem 40°. Během procesu čtení kódu může navíc uživatel zaujmout přirozenou polohu ruky, zatímco displej je vždy plně viditelný.

Výhodou BHT-M60 je rychlé a bezproblémové skenování. Díky vysoké rychlosti, při které je kód čten několikrát za sekundu, lze číst několik štítků za sebou jedním plynulým pohybem, namísto poměrně pomalé varianty "stop-and-go".

Mobilní počítače řady Denso BHT-M60 jsou standardně vybaveny Androidem 10. Díky širokému použití a známosti tohoto intuitivního operačního systému mohou uživatelé začít používat zařízení téměř okamžitě, aniž by se museli dlouho učit.

S osmijádrovým procesorem Qualcomm® SDM660 jsou mobilní terminály BHT-M60 ideálně vybaveny pro náročné aplikace a více procesů běžících současně. Zaměstnanci tak mohou pracovat bez sebemenšího přerušení.

Provozní teplota terminálu je -20 °C až 50 °C a krytí IP65/IP67.

Kde využít Denso BHT-M60

Mobilní terminál Denso BHT-M60 nalezne využití v maloobchodě, dopravě a logistice a ve službách.

Ke stažení

Produktový list
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.