Denso BHT-M70 je mobilní terminál s velkým 4palcovým dotykovým displejem, fyzickou klávesnicí a výkonným skenovacím enginem schopným rozpoznávat znaky i širokou škálu kódů. Díky tomu je ideální pro použití ve skladech a logistice, kde urychluje veškeré procesy.

V závislosti na preferencích uživatele je možné použít dotykový displej nebo klávesnici, přičemž na displeji lze prohlížet úkoly, mapy nebo manuály. Ergonomická rukojeť umožňuje držení terminálu jednou rukou a ovládání pomocí jednoho palce, což přispívá k efektivitě práce.

Mobilní terminál Denso BHT-M70 je vybavený 4G, Wi-Fi a GPS a podporuje digitální transformace prostřednictvím komunikačních aplikací, jako je chat a telefon. Tím napomáhá ke zrychlení komunikace.

Zařízení vyniká brilantním skenovacím výkonem i v nepříznivých podmínkách. Dekódovací modul a snímač s vysokou hustotou usnadňují skenování skrz plast, snímání špinavých kódů a čtení kódů ze vzdálenosti až 1,5 m, což pomáhá snížit námahu pracovníků. Rozpoznávání znaků (OCR) automatizuje ruční zadávání dat, snižuje náročnou vizuální práci a zajišťuje přesné ověření.

Mobilní počítače řady BHT-M70 jsou vybaveny známým systémem Android 10, a proto je jejich ovládání a používání intuitivní a snadné i pro nové zaměstnance.

Zařízení má provozní teplotu -20 °C až 50 °C a krytí IP65/IP67.

Kde využít Denso BHT-M70

Mobilní terminál Denso BHT-M70 nalezne uplatnění ve skladech, v maloobchodě a v dopravě a logistice.

Ke stažení

Produktový list
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.