RS6100 je nejvýkonnější a nejuniverzálnější nositelný skener od společnosti Zebra. Tento malý, všestranný a prakticky beztížný snímač má poloviční hmotnost i velikost než jeho předchůdce RS6000 a je možné jej přes Bluetooth spárovat s jakýmkoliv zařízením.

Pět různých držáků poskytuje uživatelům svobodu zvolit si preferovaný styl nošení, přičemž veškeré montážní příslušenství je vzájemně zaměnitelné a možné kdykoliv vyměnit tak, aby byl maximalizován uživatelský komfort pro úlohy náročné na skenování. Tím je maximalizováno pohodlí, zjednodušeno provádění úkolů a zvýšeno uspokojení z práce.

Příslušenství Enterprise Hand Mount poskytuje každé ruce pohodlné a bezpečné přizpůsobení s každou velikostí pro pravou i levou ruku, a uživatelé pak mohou upravit polohu skeneru na ruce tak, aby dosáhli dokonalé rovnováhy a optimálního úhlu skenování pro zachování maximálního pohodlí a uživatelské produktivity.

Pro pracovníky, kteří dávají přednost nošení skeneru na jednom prstu, jsou k dispozici dvě možnosti upevnění na prst – s jednoduchou nebo dvojitou spouští. Jednoduchou spoušť lze vyjmout a otočit, což uživatelům umožňuje snadno přepínat mezi montáží na levý a pravý prst. Dvojitá spoušť umožňuje pracovníkům měnit ruce za chodu, aniž by museli spoušť sundávat. Všechny spouštěče podporují režim nepřetržitého skenování. 

Oboustranný, univerzální držák na zadní stranu ruky lze nasadit i na rukavice a snadno se vejde do těch nejmenších prostor. Posledním typem je zatahovací spoušť na lanku, která se nosí na krku nebo na opasku a udržuje skener po ruce, zároveň však nepřekáží. Všech pět zaměnitelných možností nošení přináší styl, který maximalizuje pohodlí uživatele.

Skener Zebra RS6100 byl zrekonstruován tak, aby zvádl i náročnější podmínky jako jsou skladové uličky, mrazáky, chladicí boxy - uvnitř i venku, v dešti, ve sněhu, v parném horku i mrazivé zimě. Programovatelné vícenásobné LED diody na zadní straně snímače pracovníkům poskytují zpětnou vazbu pro zlepšení produktivity a přesnosti úkolů, například potvrzení úspěšného skenování, nasměrování uživatele nejrychlejší cestou ke správné položce apod.

Modulární dvoudílný design odděluje sestavu spouště od těla skeneru. Vzhledem k tomu, že se kůže dotýká pouze sestavy spouště, je možné každému pracovníkovi dát vlastní spoušť, čímž se zabrání šíření choroboplodných zárodků. Spouště jsou navíc dimenzovány na miliony aktivací, kde výsledkem je méně častá výměna spouště a nižší celkové náklady na vlastnictví.

Skenovací modul SE55 1D/2D Advanced Range s technologií IntelliFocusTM poskytuje mimořádný rozsah skenování, který je více než dvojnásobný oproti dřívější verzi RS6000. RS6100 tedy umožňuje téměř jakýkoli případ použití. Snadno zachycuje čárové kódy na předmětech v ruce i na horní polici stojanu ve vzdálenostech 5,08 cm až do 12,2 m. Exkluzivní software PRZM Intelligent Imaging zajišťuje rychlé a přesné zachycení čárových kódů prakticky v jakémkoli stavu, ať už jsou poškrábané, špinavé, špatně vytištěné, poškozené, pod smršťovací fólií či s nízkým kontrastem. A díky snímači s nejvyšším rozlišením ve své třídě dokáže zařízení zachytit i ty nejmenší a nejhustší čárové kódy.

Díky vyjímatelným a dobíjecím bateriím se Zebra RS6100 nikdy nemusí vyřazovat z provozu kvůli nabíjení, maximalizaci hodnoty a návratnosti investic. Baterie je k dispozici ve dvou typech, se standardní (na celou směnu) nebo prodlouženou kapacitou (na více než jednu směnu).

Nositelný skener má provozní teplotu až -30 °C až 50 °C (dle typu baterie), krytí IP65 a odolnost vůči pásu až 1,8 m na beton.

Kde využít Zebra RS6100

Nositelný snímač čárových kódů Zebra RS6100 nalezne uplatnění ve skladech a distribučních centrech, ve výrobě, v dopravě a logistice a v maloobchodě.

Ke stažení

Produktový list

Video k Zebra RS6100

Nositelný Bluetooth snímač čárových kódů od společnosti Zebra.
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.