Datalogic QuickScan 2200 Series je řada odolných snímačů čárových kódů s optimálním výkonem skenování. Snadno se konfigurují a používají, jsou lehké a dobře vyvážené pro nepřetržitý a bezproblémový provoz během celé směny. Díky měkkému a nastavitelnému jasu přináší pohodlí očím uživatele, zároveň jsou velmi pohodlné do ruky.

Dlouhé lineární čárové kódy se běžně používají u pokladen v maloobchodě. Tyto dlouhé čárové kódy jsou pro celoplošné snímače náročné na čtení kvůli jejich úzkému zornému poli a kratší hloubce ostrosti. Díky extra širokému zornému poli, rozšířenému rozsahu čtení a úžasné hloubce ostrosti, čte QuickScan 2200 spolehlivě a snadno jakýkoli typ 1D kódu z blízka i na dálku, což zvyšuje provozní flexibilitu. Zlepšuje rovněž efektivitu a produktivitu operátora dekódováním těžko čitelných, špatně vytištěných, poškozených nebo málo kontrastních čárových kódů.

Na rozdíl od jiných zařízení na trhu poskytuje operátorovi úplnou kontrolu, od lineárního zaměřování s ostrou a vysoce viditelnou skenovací linií až po okamžitou vizuální, slyšitelnou a hmatovou, dobře čitelnou, zpětnou vazbu. Vyznačuje se charakteristickou technologií „Green Spot“ od společnosti Datalogic, která promítá vizuální zpětnou vazbu s dobrým čtením přímo do kódu, takže je ideální pro slabé osvětlení, hlučná prostředí i neobvyklé polohy čtení. Bez problémů čte přes bariéry z plexiskla a dokáže skenovat elektronické kupony z obrazovek chytrých telefonů. Zprostředkovává pocit extrémní přesnosti a dává obsluze maximální jistotu při zacílení správného kódu. To vede ke zlepšení efektivity a produktivity operátora s menším počtem náhodných čtení v prostředí s více čárovými kódy i hlučným prostředím za jakýchkoli světelných podmínek, především ve špičce.

Spoušť je nejvíce namáhanou mechanickou částí ručního skeneru při každodenních operacích u pokladny, proto má QuickScan 2200 ze své podstaty robustní spoušť. Tři miliony zásahů jsou zaručeny proti selhání a prostojům, čímž se minimalizují TCO pro zákazníky. Zvláštní pozornost byla věnována také robustnosti prostřednictvím designu a kvality dílů. Zařízení rovněž nabízí připojení k jakémukoli hostiteli zákazníka, včetně nejnovějších standardů USB-C.

Provozní teplota snímače je 0 °C až 50 °C, třída krytí IP42. Datalogic QuickScan 2200 Series je skvělou dlouhodobou volbou, protože zkracuje prostoje, nedochází s ním k chybnému čtení čárových kódů a snižuje náklady na servis.

Kde využít Datalogic QuickScan 2200 Series

Snímač čárových kódů Datalogic QuickScan 2200 Series nalezne uplatnění především v maloobchodě (POS - pokladny, skenování položek, kupónů, věrnostních karet apod.) a ve službách (pošty, banky, veřejné služby, laboratoře, prodej vstupenek na kulturních a sportovních akcích aj.).

Ke stažení

Produktový list

Video k Datalogic QuickScan 2200 Series

Velmi odolný snímač čárových kódů Datalogic QuickScan 2200 Series.
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.