Zebra RS2100 je nejmenší nositelný snímač čárových a 2D kódů na trhu, který nastavuje zcela nový standard v pohodlí a produktivitě pracovníků.

Když pracovníci skenují stovky nebo tisíce položek za směnu, uživatelský komfort je rozhodující. RS2100 je prakticky bez tíže, váží pouhých 31 g, což minimalizuje únavu při dlouhých směnách. S výškou 14,6 mm se vyznačuje nejnižším profilem na trhu, a napomáhá tak snadnému vychystávání i v těch nejtěsnějších prostorách.

Snímač disponuje inovativním držákem na zadní straně ruky, který ponechává celou dlaň volnou. Tím se liší od jiných skenerů, které mají přes dlaň těžkopádný popruh nebo dlaň zcela zakrývají. Díky obnaženým dlaním mají pracovníci lepší a bezpečnější uchopení předmětů, se kterými manipulují, což zvyšuje produktivitu a snižuje poškození.

Držák snímače RS2100 se pohodlně hodí pro všechny velikosti ruky, není tedy potřeba objednávat a spravovat různé velikosti montáže, na výběr je pouze varianta pro pravou nebo levou ruku. Baterie je navíc vestavěná, což eliminuje potřebu spravovat samostatné baterie.

Volitelný nástroj Mobility DNA Device Tracker usnadňuje přesné určení polohy chybějícího skeneru, ať už bylo zanecháno v odpočívárně nebo na polici ve skladu. Už tedy žádné časově náročné hledání, přerušení pracovních postupů nebo náklady na výměnu.

Vysoce výkonné skenovací jádro s technologií PRZM Intelligent Imaging umožňuje bleskově rychle zachytit prakticky jakýkoli čárový či 2D kód, i když je poškozený, špatně vytištěný nebo znečištěný. Díky širšímu zornému poli je možné skenovat čárový kód jakékoli velikosti.

Nositelný snímač Zebra RS2100 byl navržen pro každodenní používání. Disponuje krytím IP54 a odolností vůči pádu až 1,8 m na beton, lze jej tedy používat v prašném prostředí či nápříklad venku za deště.

Pro potvrzení skenování si pracovníci mohou vybrat ze tří flexibilních upozornění, a to viditelného LED světla, slyšitelného bzučení nebo haptické vibrace. Díky tomu lze okamžitě poznat, zda bylo skenování úspěšné či nikoliv.

Nositelný snímač je kompatibilní s kapesními a nositelnými mobilními počítači Zebra, tablety a smartphony Apple a Android, dokonce i s PC. Bez ohledu na to, jaké typy zařízení jsou nasazeny ve firmě nebo jaké typy zařízení je v plánu zakoupit, Zebra RS2100 poskytuje cenově výhodnou cestu k přidání handsfree skenování do stávajících pracovních postupů.

Intuitivní průvodce 123Scan zjednodušuje každý krok nasazení od konfigurace po formátování dat a aktualizace firmwaru. Snímače tak mouhou snadno a rychle zprovoznit i úplní začátečníci.

Provozní teplota snímače je 0 °C až 50 °C.

Kde využít Zebra RS2100

Nositelný snímač čárových a 2D kódů Zebra RS2100 nalezne využití ve skladech (příjem zboží, vychystávání zboží, dopňování zásob, balení, zpětná logistika), v maloobchodě (zásoby na prodejně, řízení cen, vyzvednutí a doručení objednávky na prodejnu, vyřizování online objednávek), ve výrobě (doplňování zásob, rozpracovaná výroba, kontrola kvality, testování bezpečnosti, správa majetku), v dopravě a logistice (třídění, nakládání a vykládání zboží) a ve službách (skenování vstupenek, rezervace).

Ke stažení

Produktový list
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.