id_page_426 id_parent_64 id_template_3 lang_cs mod_datacat datacat mod_datacat_category datacat_category cookie_eu_bar_shown not_mobile not_tablet">

Termotiskárny Datamax

Termotiskárny Datamax jsou tiskárny, které využívají pro vytvoření obrazu na vybraný materiál teplo. Na rozdíl od jiných tiskových forem nevyužívají inkoust nebo toner, ale závisí na termálních papírech, které přenáší obraz. V oblastech maloobchodu a logistice jsou populární právě kvůli možnosti rychlého tisku štítků a etiket. Termotiskárny Datamax jsou odolné, efektivní, levné, dodávají se v různých modelech a velikostech. 

Sortiment termotiskáren Datamax zahrnuje kvalitní tiskárny etiket s širokým uplatněním. Trermotiskárny Datamax jsou zároveň uživatelsky přívětivé a snadno se ovládají. Navíc mají mnoho inovativních funkcí, které z termotiskáren Datamax činí skvělou volbu pro využití ve službách, maloobchodě i kdekoliv jinde. Pokud si chcete být jisti kvalitou tisku a spolehlivostí daného zařízení, pak zvolte termotiskárny Datamax.

Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.